Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2014, 20:19

autor: Arantasar

Just Cause 3 oficjalnie zapowiedziane! Premiera w przyszłym roku

Przedstawiciele firmy Avalanche Studios oficjalnie potwierdzili, że pracują nad grą Just Cause 3. Nowe losy agenta Rico Rodrigueza poznamy w przyszłym roku. Platformy docelowe to PC i konsole nowej generacji.

Just Cause 3 ukaże się w przyszłym roku - Just Cause 3 oficjalnie zapowiedziane! Premiera w przyszłym roku - wiadomość - 2014-11-11
Just Cause 3 ukaże się w przyszłym roku

Plotki na temat nowej odsłony Just Cause pojawiały się już od dłuższego czasu. W kwietniu firma Square Enix, wydawca serii, zarejestrowała domenę justcause3game.com, a w zeszłym tygodniu w sieci pojawiły się domniemane screeny z nowej produkcji. Wreszcie jednak mamy oficjalne potwierdzenie ze strony zespołu Avalanche Studios, który na łamach magazynu Game Informer, zdecydował się potwierdzić, że gra Just Cause 3 ukaże się w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zdementowano też pogłoski, jakoby gra miała opierać się na systemie Free-to-Play.

Nowym przygodom agenta Rico Rodrigueza będzie poświęcony grudniowy numer czasopisma i wtedy z pewnością poznamy więcej szczegółow. jednak już teraz ujawniono, że powróci usprawniony hak to chwytania wszelakich obiektów oraz całkiem nowy kombinezon wspomagający szybowanie. Akcja będzie toczyć się na fikcyjnej śródziemnomorskiej wyspie rządzonej przez dyktatora. Jak stwierdzili redaktorzy magazynu Game Informer, którzy mieli okazję zobaczyć grę w akcji:

Czas szybko mijał, gdy sprawdzaliśmy mocno poprawione mechanizmy paralotni i haka, terroryzowaliśmy świetnie bronione bazy nowego dyktatora i przedzieraliśmy się przez obłoki w zupełnie nowym kostiumie. W Just Cause nigdy nie grało się tak gładko, gra nigdy nie wyglądała tak pięknie.

Gra powstaje już od trzech lat i jak zapewniają twórcy, dostarczy graczom iście filmowych przeżyć.

Just Cause to cykl sandboksowych gier akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), za którego stworzenie i rozwój odpowiada zespół deweloperski szwedzkiego studia Avalanche. Właścicielem praw do marki jest firma Eidos Interactive należąca do koncernu Square Enix. Ostatnia część serii trafiła do sklepów w 2010 roku w wersjach na wiodące wówczas platformy sprzętowe (PC, Xbox 360 i PlayStation 3) i sprzedała się w ponad 6 milionach egzemplarzy.

Just Cause 3 oficjalnie zapowiedziane! Premiera w przyszłym roku - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Just Cause 3

Just Cause 3