Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2015, 16:00

autor: Pirlond

Just Cause 3 - przybliżona data premiery i pierwszy zwiastun

Wszyscy gracze czekający na trzecią odsłonę przygód Rico Rodrigueza nareszcie się doczekali – firma Square Enix opublikowała pierwszy zwiastun zapowiedzianego kilka miesięcy temu Just Cause 3. Firma ujawniła też, że gra zostanie wydana w tegorocznym okresie świątecznym.

Przedstawiciele Square Enix wraz z deweloperami ze studia Avalanche zaprezentowali pierwszy zwiastun Just Cause 3 (możecie zobaczyć go powyżej). Trwający niespełna dwie minuty materiał wideo nie zawiera jednak żadnych fragmentów rozgrywki. Film składa się z kilku scen, na których możemy zobaczyć wybuchający most oraz samochód, całość zaś zwieńczona jest ujęciem na twarz Rico Rodrigueza – głównego bohatera gry – najprawdopodobniej tuż po tym, jak zdążył wyskoczyć z samolotu. Znacznie ciekawsza jest informacja dotycząca daty premiery – potwierdzono bowiem, że Just Cause 3 ukaże się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 w trakcie tegorocznego sezonu świątecznego. Wciąż nieznany jest jednak konkretny termin debiutu produkcji.

Just Cause 3 jest kolejną odsłoną cyklu stworzonego przez studio Avalanche. Gracz ponownie wcieli się w Rico Rodrigueza – byłego już tajnego agenta działającej w ramach CIA Agencji. Tak jak w poprzednich częściach, twórcy gry oddzadzą nam do dyspozycji sporych rozmiarów otwarty świat – tym razem trafimy do znajdującej się w rejonie Morza Śródziemnego republiki Medici rządzonej przez generała Di Ravello.