Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2016, 04:23

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Rozgrywka z Call of Duty: Infinite Warfare i zwiastun Modern Warfare Remastered

Fani serii Call of Duty doczekali się efektownego fragmentu rozgrywki z Call of Duty: Infinite Warfare oraz krótkiego zwiastuna Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

Na konferencji firmy Sony zaprezentowano fragment rozgrywki z Call of Duty: Infinite Warfare. Już w momencie zapowiedzi produkcji dowiedzieliśmy się, że będziemy w niej uczestniczyć w walkach w statkach kosmicznych, na stacjach orbitujących wokół planet i nie tylko. Dziś możemy zobaczyć jak to wszystko wygląda w rzeczywistości i trzeba przyznać, że wygląda nieźle. Poszczególne sekwencje płynnie przechodzą jedna w drugą, rozgrywka jest efektowna jak zawsze i wydaje się, że pomimo wielu kontrowersji, jakie wywołała ta pozycja, szykuje się całkiem fajny shooter. Premiera Call of Duty: Infinite Warfare odbędzie się 4 listopada bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Oprócz rozgrywki w nowej odsłonie, zaprezentowano także krótki zwiastun Call of Duty: Modern Warfare Remastered, czyli odświeżonej wersji produkcji z 2007 roku. Tytuł niestety nie będzie dostępny jako samodzielny produkt, gdyż dostaniemy go tylko w ramach „prezentu” w specjalnych edycjach Call of Duty: Infinite Warfare – Legacy Edition i Digital Legacy Edition, Digital Deluxe Edition oraz Legacy Pro Edition.

Rozgrywka z Call of Duty: Infinite Warfare i zwiastun Modern Warfare Remastered - ilustracja #1