Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 czerwca 2016, 14:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zagraj w ALICE VR w Oculus Rift na GRYOffline 2016 – zarejestruj się za darmo!

Zaznaczcie sobie w kalendarzu 9 lipca, bo wtedy w Krakowie odbędzie się GRYOffline 2016 – impreza naszych czytelników i widzów. Dzisiaj ogłaszamy kolejną atrakcję – możliwość wypróbowania ALICE VR na goglach Oculus Rift.

Zagraj w ALICE VR w Oculus Rift na GRYOffline 2016 – zarejestruj się za darmo! - ilustracja #1

Do kolejnej edycji imprezy GRYOffline 2016 zostały niecałe trzy tygodnie. 9 lipca zapraszamy Was do Fortów Kleparz w Krakowie.

Dziś ogłaszamy kolejną atrakcję. Obok wypróbowania HTC Vive, na GRYOffline 2016 będzie też inna sposobność do zanurzenia się w wirtualnej rzeczywistości. ALICE VR to luźna adaptacja Alicji w Krainie Czarów Lewisa Carrolla, osadzona w konwencji science fiction. Tworzoną przez polskie Carbon Studios grę można będzie przetestować na dwóch stanowiskach wyposażonych w Oculus Rift.

Alicja w krainie VR-ów. - Zagraj w ALICE VR w Oculus Rift na GRYOffline 2016 – zarejestruj się za darmo! - wiadomość - 2016-06-22
Alicja w krainie VR-ów.

Kiedy i gdzie?

W zeszłym roku serwis www.gry-online.pl obchodził 15. urodziny, w związku z czym postanowiliśmy wtedy przesunąć termin naszej corocznej imprezy GRYOffline z października na lipiec. Zmiana okazała się strzałem w dziesiątkę, więc w tym roku również trzymamy się tego okresu. Impreza odbędzie się 9 lipca w godzinach 13:00 – 21:00 w klubie Forty Kleparz przy ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie. Jeżeli nie byliście z nami poprzednim razem, to w zlokalizowaniu miejsca pomoże Wam mapa.

Rejestracja

By wziąć udział w GRYOffline 2016, musicie zarejestrować się na stronie imprezy najpóźniej do 30 czerwca. W tym celu wystarczy zalogować się na swoje konto gry-online.pl (jeżeli jeszcze go nie macie, to założycie je tutaj) i kliknąć przycisk „Kliknij tutaj, aby się zarejestrować”. To jednak nie wszystko, gdyż w dniach 1 – 5 lipca będziecie musieli jeszcze na tej samej stronie potwierdzić chęć uczestnictwa. Udział w imprezie jest oczywiście bezpłatny.

Atrakcje

Oprócz przetestowania ALICE VR, zapraszamy Was na ekskluzywny pokaz gry SEVEN: The Days Long Gone. Ponadto będziecie mogli wypróbować HTC Vive i wziąć udział w konkursach. Nie chcemy jednak odsłaniać od razu wszystkich kart – kolejną atrakcję przedstawimy już w przyszłym tygodniu.

Dodatkowe informacje

Jak wspomnieliśmy na początku, impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich. W związku z tym osoby poniżej 18. roku życia nie zostaną na nią wpuszczone, nawet jeśli przyjdą z opiekunem. Ze względów bezpieczeństwa również rodziny z małymi dziećmi nie będą mogły wejść na teren klubu. Jeżeli chcecie przyjść z osobą towarzyszącą, to Wasza druga połówka również musi się zarejestrować i potwierdzić chęć udziału.

Poza tym wszystkim pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, ale jeżeli nie załapiecie się na zabawę, to nie traćcie nadziei, gdyż traficie na listę rezerwowych. W dniach 6 – 7 lipca otworzymy drugą rejestrację, o ile zwolnią się wejściówki.