Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Giant Cop (PC)

Giant Cop PC

Niecodzienna gra zręcznościowa autorstwa studia Other Ocean Interactive, stworzona z myślą o wykorzystaniu gogli rzeczywistości wirtualnej. W grze Giant Cop trafiamy do mikroskopijnego miasteczka Micro City, gdzie przychodzi nam objąć posadę stróża prawa.

Zręcznościowe | Oculus Rift | rzeczywistość wirtualna

PC Windows
Okładka Giant Cop (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30maja2017

30maja2017

Steam

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Giant Cop na PC to niecodzienna produkcja autorstwa studia Other Ocean Interactive, znanego m.in. z gry Ultimate Mortal Kombat. Tytuł przeznaczony jest dla gogli rzeczywistości wirtualnej.

Fabuła

Gracze trafiają do Micro City, czyli jak sama nazwa sugeruje, mikroskopijnego miasteczka. Podczas zabawy wcielamy się w stróża prawa, ale nie byle jakiego, gdyż rozmiarami bardziej przypominamy Godzillę, niż zwykłego policjanta. Jesteśmy ogromni i swoją wielkość musimy wykorzystać w utrzymywaniu porządku na terytorium metropolii.

Mechanika

Zabawa w Giant Cop na PC nie polega tylko na łapaniu przestępców, ale także na prowadzeniu prostych śledztw. Poszczególne misje rozgrywane są w otwartym świecie. Jednym razem musimy, np. pozbyć się z tłumu plażowiczów niegrzecznych oprychów, co nie stanowi większego problemu, gdyż dzięki rozmiarom naszego ciała żaden bandyta nie jest nam straszny. W innym wypadku trzeba jednak odnaleźć złodzieja kwiatka, dysponując jedynie lupą i obrazkiem obrazującym roślinę. Dodatkowo deweloperzy dali graczom pewną swobodę działania, więc od sposobu wykonywania poszczególnych misji zależeć będzie czy postrzegani będziemy jako dobry, czy zły glina.

Tryby gry

Produkcja studia Other Ocean Interactive oferuje tylko możliwość zabawy w kampanii fabularnej. Ta nie jest zbyt długa i zapewnia około 5 godzin rozgrywki, oczywiście w zależności od sposobu gry, gdyż śpiesząc się, przygodę można ukończyć nawet w 3 godziny.

Kwestie techniczne

Giant Cop na PC nie jest zbyt zaawansowaną technologicznie produkcją. Oprawa graficzna wykorzystuje kreskówkowy styl, znany z wielu innych tytułów, aczkolwiek w tym przypadku całość charakteryzuje się ciekawym, wakacyjnym klimatem.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Giant Cop

Wymagania wiekowe Giant Cop

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Giant Cop

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5-4590 3.3 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 4 GB GeForce 970 lub lepsza
  • Windows 7
  • Rekomendowane:
  • Intel Core i7-4770 3.4 GHz
  • 16 GB RAM
  • karta grafiki 6 GB GeForce GTX 980 Ti lub lepsza
  • Windows 7
Zobacz zwiastun gry Giant Cop – symulatora gigantycznego policjanta na VR
Zobacz zwiastun gry Giant Cop – symulatora gigantycznego policjanta na VR

wiadomość13 czerwca 2016

Podczas panelu PC Gaming Show na E3 2016 zaprezentowano zwiastun gry Giant Cop: Justice Above All. Produkcja jest prześmiewczym symulatorem gigantycznego policjanta, który stoi na straży sprawiedliwości w Micro City. Produkcja przeznaczona jest na urządzenia wirtualnej rzeczywistości i powinna ukazać się jesienią.