Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2016, 11:20

autor: Góral

Star Wars: Battlefront wkrótce w darmowym okresie próbnym

Firma Electronic Arts poinformowała, że 4 maja (w Dniu Gwiezdnych wojen) strzelanka Star Wars: Battlefront trafi do darmowego okresu próbnego na platformie Origin (PC). Dodatkowo przygotowywane są rozmaite atrakcje w grach Star Wars: The Old Republic i Star Wars: Galaxy of Heroes.

Star Wars: Battlefront wkrótce w darmowym okresie próbnym - ilustracja #1

Electronic Arts ujawniło plany na 4 maja, czyli Dzień Gwiezdnych Wojen. Firma przygotowuje rozmaite atrakcje dla miłośników strzelanki Star Wars: Battlefront, MMORPG Star Wars: The Old Republic oraz mobilnej produkcji Star Wars: Galaxy of Heroes. Przede wszystkim, jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić pierwszego z wymienionych tytułów, to w najbliższą środę na komputerach osobistych na platformie Origin projekt pojawi się w ramach darmowego okresu próbnego. Wydawca umożliwi pobranie produkcji za darmo i zabawę na wszystkich mapach, we wszystkich trybach dostępnych w podstawowej wersji przez 4 godziny. Oprócz tego każda osoba, która zaloguje się do gry otrzyma 4444 kredytów, pozwalające zaopatrzyć się w blastery, gwiezdne karty lub najnowsze zlecenie od Huttów. Jeżeli już jesteśmy przy tych ostatnich, to warto jeszcze wspomnieć, że Jabba umożliwi wykonanie kolejnego zadania, w którym do zdobycia ma być karta „Bomba bactowa”, umożliwiająca leczenie siebie i sojuszników.

Star Wars: Battlefront wkrótce w darmowym okresie próbnym - ilustracja #2

Star Wars: Battlefront to strzelanka TPP / FPP stworzona przez studio DICE. Produkcja ukazała się w listopadzie 2015 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych i była chwalona przede wszystkim za klimat Gwiezdnych Wojen oraz świetną oprawę graficzną.

Jeżeli chodzi o Star Wars: The Old Republic fani mogą już położyć dłonie na dodatku Knights of the Fallen Empire, którym można się bawić za darmo do 30 maja. Podobnie jak w przypadku Battlefronta, przygotowano także nagrodę za logowanie. Jeżeli zrobicie to do 4 maja, otrzymacie droida astromechanicznego M4-I6 Zakuulan. Ponadto w dniach 3 – 10 maja zdobywać będzie się dwa razy więcej doświadczenia.

Star Wars: Battlefront wkrótce w darmowym okresie próbnym - ilustracja #4

Star Wars: The Old Republic to gra MMORPG stworzona przez ekipę BioWare. Produkcja ukazała się na komputerach osobistych w 2011 roku i początkowo wymagała opłacania abonamentu. Obecnie można w nią grać za darmo, aczkolwiek subskrypcje są w dalszym ciągu dostępne i dają rozmaite korzyści.

Fani ostatniego tytułu, czyli Star Wars: Galaxy of Heroes, mogą liczyć na dwa razy więcej codziennych nagród w dniach 30 kwietnia – 5 maja, a dodatkowo 4 maja sprzedawane zestawy kryształów mają ich zawierać o 25% więcej.

Star Wars: Battlefront wkrótce w darmowym okresie próbnym - ilustracja #6

Star Wars: Galaxy of Heroes to produkcja przeznaczona na urządzenia mobilne (iOS i Android). Tytuł jest swego rodzaju turową strategią z elementami RPG połączoną z grą kolekcjonerską. Można go pobrać za darmo, aczkolwiek zastosowano w nim system mikropłatności.