Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2016, 11:33

Nowe Call of Duty na pierwszym teaserze

Na oficjalnym kanale YouTube cyklu Call of Duty pojawił się krótki filmik, który jest teaserem kolejnej odsłony cyklu, nazwanej prawdopodobnie Infinite Warfare. Zwiastun wydaje się potwierdzać plotki o osadzeniu gry w realiach futurystycznych.

Firma Activision zaczęła kłaść fundamenty pod ujawnienie następnej odsłony cyklu Call of Duty, publikując na oficjalnym kanale YouTube serii krótki teaser. Pokazuje on składającą się głównie z gróźb wiadomość wideo od kogoś, kto wygląda jak następny czarny charakter tej marki. Całość wydaje się utrzymana w klimacie science fiction.

Przypomnijmy, że ostatnie kilka tygodni wypełniały plotki na temat następnej części serii. Wśród nich znalazła się m.in. informacja, że gra zostanie nazwana Call of Duty: Infinite Warfare, bo na taki tytuł natknął się przypadkowo jeden z użytkowników serwisu PlayStation Store. Ponadto pojawiły się doniesienia, że autorzy, czyli ludzie ze studia Infinity Ward, postawią tym razem na realia science fiction. Jednak w przeciwieństwie do Call of Duty: Advanced Warfare oraz dwóch ostatnich odsłon Call of Duty: Black Ops, gra Call of Duty: Infinite Warfare ma nas przenieść w bardzo odległą przyszłość, a duża część potyczek będzie odbywała się w kosmosie.

Wypuszczony dwa dni temu obrazek, rzekomo będący częścią planowanej kampanii reklamowej gry. - Nowe Call of Duty na pierwszym teaserze - wiadomość - 2016-05-02
Wypuszczony dwa dni temu obrazek, rzekomo będący częścią planowanej kampanii reklamowej gry.

Warto wspomnieć, że najprawdopodobniej, do sprzedaży poza wersją standardowa trafi także tzw. Legacy Edition. To specjalne wydanie ma posiadać atrakcyjnego bonusa w postaci zremasterowanej wersji kultowego Call of Duty 4: Modern Warfare, oferującej całą kampanię oraz dziesięć wybranych map multiplayer. Z tego samego źródła pochodzi także informacja, że Call of Duty: Infinite Warfare zadebiutuje na rynku 4 listopada tego roku.

Opublikowanie teasera na kanale YouTube cyklu to jasny znak, że gra zostanie ujawniona już wkrótce, więc na odpowiedzi na te wszystkie pytania nie będziemy musieli czekać długo. Spodziewamy się, że produkcja zostanie oficjalnie zapowiedziana najpóźniej na targach E3, które w tym roku ruszą 14 czerwca.

  1. Call of Duty – oficjalna strona marki