Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2016, 02:43

autor: Vergil

Zwiastun Łotr 1: Scarif - ostatniego DLC do Star Wars: Battlefront

Rozwój Star Wars: Battlefront dobiega końca. W sieci wylądował zwiastun ostatniego dodatku do tej produkcji, inspirowanego najnowszym filmem zatytułowanym „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”.

Star Wars: Battlefront narobił sporo zamieszania. Z jednej strony produkcja mogła pochwalić się sprzedażą na zadowalającym poziomie, podczas gdy z drugiej spora część graczy szybko ewakuowała się z serwerów, z uwagi na niewystarczającą ilość zawartości. DICE nie dawało jednak za wygraną, rozwijając ten tytuł o kolejne dodatki. Zwiastun ostatniego, czyli Rogue One: Scarif wylądował w sieci.

Rozszerzenie wprowadza zawartośc inspirowaną najnowszym filmem – Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie, którego premiera w polskich kinach odbędzie się 15 grudnia. Dodatek wprowadzi cztery nowe mapy, a także grywalnych bohaterów – do dyspozycji graczy zostaną oddani Jyn Erso oraz Orson Krennic. Ponadto, add-on będzie zawierać nowy tryb, pozwalający na toczenie walki zarówno na powierzchni, jak i w kosmosie.

Star Wars: Battlefront to produkcja skrojona na miarę każdego fana filmowego cyklu. Obok możliwości wcielenia się w znanych bohaterów, pojawia się opcja postrzelania z charakterystycznych broni i chwycenia za stery kultowych pojazdów. - Zwiastun ostatniego DLC do Star Wars: Battlefront - wiadomość - 2016-12-02
Star Wars: Battlefront to produkcja skrojona na miarę każdego fana filmowego cyklu. Obok możliwości wcielenia się w znanych bohaterów, pojawia się opcja postrzelania z charakterystycznych broni i chwycenia za stery kultowych pojazdów.

Posiadacze przepustki sezonowej zagrają 6 grudnia – rozszerzenie trafi do nich wraz z DLC Star Wars Battlefront – Rogue One: X-Wing VR Mission.