Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka Star Wars: Battlefront - Rogue One: X-Wing VR Mission (PS4)
OkładkaStar Wars: Battlefront - Rogue One: X-Wing VR Mission (PS4)

Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Misja VR X-wing PS4

Star Wars: Battlefront - Rogue One: X-Wing VR Mission

Darmowy dodatek do gry Star Wars: Battlefront, przeznaczony wyłącznie dla posiadaczy konsol PS4 z zestawami rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. W odróżnieniu od gry podstawowej, X-Wing VR Mission nie jest strzelaniną, w której kontrolujemy poszczególne postacie.

Akcji | FPP | science fiction | Star Wars | kosmiczne | strzelanki | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Misja VR X-wing Premiera PS4

6grudnia2016

PSN

6grudnia2016

producent: Criterion Games wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Misja VR X-wing

Hyper Void

Starfighter Origins

GALAK-Z

Star Wars: Battlefront – X-Wing VR Mission to darmowy dodatek do gry Star Wars: Battlefront przeznaczony dla posiadaczy PS4 i gogli rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Projekt został stworzony przez studio Criterion Games, znane m.in. z serii Burnout. Firma ta współpracowała z DICE przy podstawowej wersji strzelanki, odpowiadając za tzw. speeder bike, czyli ścigacze, znane choćby z pamiętnego pościgu na planecie Endor w filmie Powrót Jedi.

Mechanika

W odróżnieniu od „podstawki”, Star Wars: Battlefront – X-Wing VR Mission nie jest strzelanką, w której kontrolujemy poszczególne postacie. Zamiast tego zasiadamy za sterami myśliwca X-Wing i bierzemy udział w kosmicznej bitwie z udziałem m.in. potężnego Gwiezdnego Niszczyciela. Do naszych zadań należy oczywiście sterowanie pojazdem i strzelanie do licznych przeciwników, a dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości możemy poczuć się jak prawdziwy pilot.

Kwestie techniczne

Rozgrywka w Star Wars: Battlefront – X-Wing VR Mission obserwowana jest oczywiście z perspektywy pierwszej osoby. Gracze mogą rozglądać się po kokpicie maszyny, którą odwzorowano z dużą dokładnością, zwracając uwagę na rozmaite detale. Wszystko to uzupełnia gwiezdnowojenne udźwiękowienie, z charakterystycznymi odgłosami strzelania itd.

Ostatnia modyfikacja 19 lipca 2016

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Misja VR X-wing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.