Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2016, 09:59

autor: Góral

Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Scarif już dostępny. Za kilka dni gra trafi do EA i Origin Access

Firma Electronic Arts udostępniła czwarte rozszerzenie do gry Star Wars: Battlefront. Łotr 1: Scarif dostępny jest dla posiadaczy przepustki sezonowej i Ultimate Edition. Ponadto otrzymaliśmy DLC Łotr 1: Misja VR X-wing na PlayStation VR i dowiedzieliśmy się, że 13 grudnia tytuł pojawi się w Origin Access i EA Access.

Fani strzelanki Star Wars: Battlefront mogą już bawić się ostatnim dodatkiem, zatytułowanym Łotr 1: Scarif. Obecnie DLC dostępne jest tylko dla posiadaczy przepustki sezonowej oraz wypuszczonej w listopadzie Ultimate Edition. Pozostali gracze muszą poczekać dwa tygodnie na możliwość kupna rozszerzenia, w którym znajdują się cztery nowe lokacje (Plaża Scarif, Dżungla Scarif, Lądowisko 13 i Brama Tarczy), dwie grywalne postacie (Jyn Erso i Orson Krennic), bronie Jyn Erso's A180 Blaster Pistol i Orson Krennic's DT-29 Heavy Blaster, tryb Infiltracja oraz nowe karty gwiezdne i ulepszenia (imploder dźwiękowy, a także wzmocnienia Uderzeniowy Tie i U-Wing). Dodatek, jak mówi sama nazwa, jest inspirowany nadchodzącym filmem Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, który pojawi się w polskich kinach 15 grudnia.

Star Wars: Battlefront w skrócie:
  • strzelanka na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty;
  • otrzymała czwarty dodatek Łotr 1: Scarif i Łotr 1: Misja VR X-wing (tylko dla posiadaczy PlayStation VR);
  • 13 grudnia gra trafi do bibliotek EA i Origin Access.

Electronic Arts przyszykowało jeszcze jedną atrakcję, gdyż posiadacze gogli rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR otrzymali za darmo dodatek Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Misja VR X-wing. Zabawa w nim polega na wskoczeniu na fotel pilota myśliwca X-Wing, który wykorzystujemy w kosmicznej bitwie z udziałem m.in. potężnego Gwiezdnego Niszczyciela. Ważące niecałe 2 GB rozszerzenie pobierzecie z PlayStation Store.

Łotr 1: Scarif to czwarte i ostatnie rozszerzenie dla gry Star Wars: Battlefront. - Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Scarif już dostępny. Za kilka dni gra trafi do EA i Origin Access - wiadomość - 2016-12-08
Łotr 1: Scarif to czwarte i ostatnie rozszerzenie dla gry Star Wars: Battlefront.

Na koniec mamy jeszcze jedną informację. Firma Electronic Arts poinformowała, że 13 grudnia Star Wars: Battlefront trafi do biblioteki usługi EA Access (Xbox One). W komentarzach pod wpisem zdradzono także, że tytuł w tym samym dniu zadebiutuje w Origin Access (PC). Przypominamy, że oba abonamenty dają dostęp do szeregu rozmaitych produkcji „Elektroników”. Koszt usługi to kilkanaście złotych miesięcznie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.