Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2016, 09:59

autor: Góral

Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Scarif już dostępny. Za kilka dni gra trafi do EA i Origin Access

Firma Electronic Arts udostępniła czwarte rozszerzenie do gry Star Wars: Battlefront. Łotr 1: Scarif dostępny jest dla posiadaczy przepustki sezonowej i Ultimate Edition. Ponadto otrzymaliśmy DLC Łotr 1: Misja VR X-wing na PlayStation VR i dowiedzieliśmy się, że 13 grudnia tytuł pojawi się w Origin Access i EA Access.

Fani strzelanki Star Wars: Battlefront mogą już bawić się ostatnim dodatkiem, zatytułowanym Łotr 1: Scarif. Obecnie DLC dostępne jest tylko dla posiadaczy przepustki sezonowej oraz wypuszczonej w listopadzie Ultimate Edition. Pozostali gracze muszą poczekać dwa tygodnie na możliwość kupna rozszerzenia, w którym znajdują się cztery nowe lokacje (Plaża Scarif, Dżungla Scarif, Lądowisko 13 i Brama Tarczy), dwie grywalne postacie (Jyn Erso i Orson Krennic), bronie Jyn Erso's A180 Blaster Pistol i Orson Krennic's DT-29 Heavy Blaster, tryb Infiltracja oraz nowe karty gwiezdne i ulepszenia (imploder dźwiękowy, a także wzmocnienia Uderzeniowy Tie i U-Wing). Dodatek, jak mówi sama nazwa, jest inspirowany nadchodzącym filmem Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, który pojawi się w polskich kinach 15 grudnia.

Star Wars: Battlefront w skrócie:
  • strzelanka na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty;
  • otrzymała czwarty dodatek Łotr 1: Scarif i Łotr 1: Misja VR X-wing (tylko dla posiadaczy PlayStation VR);
  • 13 grudnia gra trafi do bibliotek EA i Origin Access.

Electronic Arts przyszykowało jeszcze jedną atrakcję, gdyż posiadacze gogli rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR otrzymali za darmo dodatek Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Misja VR X-wing. Zabawa w nim polega na wskoczeniu na fotel pilota myśliwca X-Wing, który wykorzystujemy w kosmicznej bitwie z udziałem m.in. potężnego Gwiezdnego Niszczyciela. Ważące niecałe 2 GB rozszerzenie pobierzecie z PlayStation Store.

Łotr 1: Scarif to czwarte i ostatnie rozszerzenie dla gry Star Wars: Battlefront. - Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Scarif już dostępny. Za kilka dni gra trafi do EA i Origin Access - wiadomość - 2016-12-08
Łotr 1: Scarif to czwarte i ostatnie rozszerzenie dla gry Star Wars: Battlefront.

Na koniec mamy jeszcze jedną informację. Firma Electronic Arts poinformowała, że 13 grudnia Star Wars: Battlefront trafi do biblioteki usługi EA Access (Xbox One). W komentarzach pod wpisem zdradzono także, że tytuł w tym samym dniu zadebiutuje w Origin Access (PC). Przypominamy, że oba abonamenty dają dostęp do szeregu rozmaitych produkcji „Elektroników”. Koszt usługi to kilkanaście złotych miesięcznie.