Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2016, 11:26

autor: Góral

Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Scarif zadebiutuje 6 grudnia

Firma Electronic Arts ujawniła datę premiery czwartego, ostatniego dodatku do gry Star Wars: Battlefront. Łotr 1: Scarif ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach 6 grudnia bieżącego roku. Równocześnie w ręce posiadaczy PS4 trafi Łotr 1: Misja VR X-wing. Ponadto dziś zadebiutowało wydanie Ultimate Edition.

Wczoraj minął rok od debiutu gry Star Wars: Battlefront na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach. W związku z tym firma Electronic Arts postanowiła podzielić się kilkoma szczegółami związanymi z zapowiedzianym w lipcu bieżącego roku dodatkiem Łotr 1: Scarif. Przede wszystkim ujawniono datę premiery rozszerzenia – ukaże się ono 6 grudnia, a więc dziesięć dni przed debiutem filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. DLC wprowadzi do rozgrywki cztery kolejne mapy, w tym te na planecie Scarif, gdzie powalczymy chociażby na piaszczystych plażach. Ponadto pojawią się grywalne postacie Jyn Erso i Orsona Krennica, a wszystko to uzupełni „wieloetapowy tryb rozgrywki ze starciami w przestrzeni kosmicznej i na lądzie”.

Star Wars: Battlefront w skrócie:
  • strzelanka FPP na konsole XOne, PS4 i PC-ty;
  • 6 grudnia ukaże się ostatni dodatek zatytułowany Łotr 1: Scarif;
  • w tym samym dniu pojawi się darmowe DLC Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Misja VR X-wing na PlayStation VR;
  • dziś debiutuje Star Wars: Battlefront - Ultimate Edition.

W dniu debiutu dodatku Łotr 1: Scarif posiadacze gogli rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR doczekają się darmowego DLC Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Misja VR X-wing. Zasiądziemy w nim za sterami X-winga, którym pokierujemy podczas ważnej misji, walcząc z wrogami i przygotowując się do skoku w hiperprzestrzeń.

W ten oto sposób studio DICE pożegna się z dalszym rozwojem produkcji, a przynajmniej jeżeli chodzi o większe dodatki. Łotr 1: Scarif będzie bowiem czwartym i ostatnim rozszerzeniem. Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w Star Wars: Battlefront, to pamiętajcie, że od dziś w sklepach możecie kupić wersję Ultimate Edition, zawierającą „podstawkę” oraz przepustkę sezonową, dającą dostęp do wszystkich DLC.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że do 20 listopada możecie za darmo wypróbować dodatki Zewnętrzne Rubieże, Bespin i Gwiazda Śmierci, a do tego przez weekend wyniki zdobywane podczas zabawy będą czterokrotnie większe.

Łotr 1: Scarif to czwarte i ostatnie duże rozszerzenie do gry Star Wars: Battlefront. - Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Scarif zadebiutuje 6 grudnia - wiadomość - 2016-11-18
Łotr 1: Scarif to czwarte i ostatnie duże rozszerzenie do gry Star Wars: Battlefront.