Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 września 2017, 09:45

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Star Wars: Battlefront - darmowa przepustka sezonowa i promocja na Ultimate Edition

Firma Electronic Arts rozdaje za darmo przepustkę sezonową do gry Star Wars: Battlefront. Ponadto jeżeli nie posiadacie "podstawki", to wydanie Ultimate Edition nabędziecie teraz w promocji.

Dobra panowie, czas dołączyć do walki. - Star Wars: Battlefront - darmowa przepustka sezonowa i promocja na Ultimate Edition - wiadomość - 2017-09-13
Dobra panowie, czas dołączyć do walki.

17 listopada na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych ukaże się gra Star Wars: Battlefront II. Do premiery pozostało trochę czasu, więc firma Electronic Arts postanowiła umilić go miłośnikom Gwiezdnych wojen, rozdając za darmo przepustkę sezonową do Star Wars: Battlefront. Promocja obowiązuje na wszystkich platformach sprzętowych, na których ukazała się produkcja. Jeżeli gracie na PC-tach, to przepustkę pobierzecie ze sklepu Origin. Fani Xboksa One znajdą ją w tym miejscu, przy czym w tym przypadku oferta skierowana jest tylko do osób ze złotym abonamentem. Natomiast posiadacze PlayStation 4 muszą udać się do PlayStation Store.

Jeżeli należycie do grona osób, które nie posiadają „podstawki”, to też mamy dla Was dobre wieści. Star Wars: Battlefront - Ultimate Edition, czyli specjalne wydanie zawierające grę i przepustkę sezonową, zostało mocno przecenione:

Star Wars: Battlefront zadebiutował 17 listopada 2015 roku i zebrał mieszane opinie. Recenzenci wychwalali przede wszystkim klimat produkcji, doskonale oddający ducha Gwiezdnych wojen. Rozgrywka również stała na przyzwoitym poziomie, ale projekt cierpiał z powodu niewielkiej zawartości. Dodatkowe mapy pojawiały się oczywiście w ramach kolejnych rozszerzeń, ale z racji, że są one sprzedawane osobno, społeczność szybko została rozbita. Nowa odsłona ma być lepiej przemyślana – DICE nie zamierza dzielić graczy dodatkami, a oprócz multiplayera tytuł zaoferuje też kampanię fabularną.