Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2016, 09:33

autor: Entelarmer

Star Wars: Battlefront - wersja próbna dostępna na PC

Zgodnie z obietnicą, firma Electronic Arts udostępniła na PC wersję próbną gry Star Wars: Battlefront, pozwalającą na czterogodzinną rozgrywkę we wszystkich trybach. Ponadto każdy, kto zaloguje się do gry, otrzyma 4444 kredyty na dodatkowy sprzęt, karty oraz zadania.

Wersja próbna Battlefronta oferuje czterogodzinną wycieczkę po polach bitwy z uniwersum Gwiezdnych wojen. - Star Wars: Battlefront PC - wersja próbna już dostępna - wiadomość - 2016-05-05
Wersja próbna Battlefronta oferuje czterogodzinną wycieczkę po polach bitwy z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Firma Electronic Arts zapowiedziała 1 maja darmową wersję próbną pecetowego wydania gry Star Wars: Battlefront, jako prezent z okazji nieoficjalnego Dnia Gwiezdnych wojen. Od wczoraj można ją już pobrać poprzez platformę Origin, przy czym trial umożliwia grę we wszystkich trybach przez 4 godziny (czas płynie wyłącznie w trakcie zabawy). Nie jest to wiele zważywszy na rozmiar gry (ok. 40 GB), dlatego wraz z zalogowaniem się do rozgrywki wszyscy gracze otrzymają darmowe 4444 kredyty na blastery, gwiezdne karty czy też zlecenia od Huttów, wprowadzone w bezpłatnym DLC Zewnętrzne rubieże (nieuwzględnionego w wersji próbnej) i pozwalające na zdobycie unikalnych broni. Właśnie z tymi zadaniami związany jest ostatni prezent od EA, jako że w grze pojawiło się nowe zlecenie, pozwalające na wydanie od 3,5 tysiąca do 8 tysięcy kredytów oraz zdobycie potężnej gwiezdnej karty – Bomby bactowej. Szczegóły na temat pozostałych atrakcji od EA na Dzień Gwiezdnych wojen – w tym podwójnego doświadczenia w Star Wars: The Old Republic i większej liczby kryształów w kupowanych zestawach w Star Wars: Galaxy of Heroes – znajdziecie na oficjalnej stronie Electronic Arts.