Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2015, 11:08

autor: Entelarmer

Star Wars: Battlefront za darmo dla nabywców Radeon R9 Fury

Firma AMD rozpoczęła akcję promocyjną związaną z grą Star Wars: Battlefront. Nabywcy karty grafiki Radeon R9 Fury będą mogli pobrać najnowszą produkcję studia DICE za darmo.

Dołączanie gry z zaawansowaną grafiką do sprzętu to sprawdzony sposób na promocję podzespołów. - Star Wars: Battlefront za darmo dla nabywców Radeon R9 Fury - wiadomość - 2015-11-18
Dołączanie gry z zaawansowaną grafiką do sprzętu to sprawdzony sposób na promocję podzespołów.

Światowa premiera i pierwsze recenzje gry Star Wars Battlefront już za nami. Choć najnowszej sieciowej strzelance od studia DICE nieco brakuje do arcydzieła, arcydzieła, jest ona wciąż satysfakcjonującą produkcją dla fanów Gwiezdnych wojen. I właśnie miłośnikom gwiezdnej sagi firma AMD postanowiła sprawić miłą niespodziankę. W ramach rozpoczętej wczoraj akcji promocyjnej europejscy oraz amerykańscy nabywcy karty grafiki Radeon R9 Fury otrzymają za darmo najnowszą odsłonę serii Star Wars: Battlefront. Oczywiście dotyczy to jedynie wybranych sprzedawców, a kody promocyjne można realizować na oficjalnej stronie AMD.

Warto nadmienić, że akcją objęto nie tylko pojedyncze karty, lecz także całe zestawy z tym podzespołem (znów – tylko od wymienionych producentów). Do oferty nie załapały się jedynie Radeon R9 Fury Nano oraz Radeon R9 Fury X. Akcja ma potrwać do 31 stycznia, ale kody promocyjne będzie można wykorzystać jeszcze do końca lutego. Przypomnijmy też, że polska premiera Star Wars: Battlefront nastąpi w czwartek 19 listopada.

Radeon R9 Fury to nie pierwsza karta AMD promowana przy pomocy darmowej gry. - Star Wars: Battlefront za darmo dla nabywców Radeon R9 Fury - wiadomość - 2015-11-18
Radeon R9 Fury to nie pierwsza karta AMD promowana przy pomocy darmowej gry.

Star Wars: Battlefront to długo wyczekiwana odsłona serii sieciowych FPS-ów na licencji Gwiezdnych wojen. Pierwsza część zadebiutowała w 2004 roku, a po wydanym rok później Star Wars: Battlefront II ukazały się dwie mniejsze produkcje, przeznaczone na konsole przenośne. Powstanie kolejnych odsłon serii zapowiedział wydawca gry, firma Electronic Arts, a w grudniu zadebiutuje pierwsze bezpłatne DLC do Star Wars: BattlefrontBitwa o Jakku.