Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2016, 11:00

autor: luckie

Star Wars: Battlefront - DLC Zewnętrzne Rubieże zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Gra Star Wars: Battlefront w przyszłym tygodniu otrzyma dodatek Zewnętrzne Rubieże (termin dotyczy posiadaczy przepustki Premium; reszta poczeka jeszcze dwa tygodnie), który wprowadzi cztery mapy, dwóch bohaterów, nowy tryb rozgrywki oraz kilka broni i gadżetów. Zawartość DLC zaprezentowano na nowym zwiastunie.

Studio DICE ujawniło datę premiery DLC Zewnętrzne Rubieże (ang. Outer Rim) do gry Star Wars: Battlefront. Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają do niego dostęp 22 marca 2016 roku. Tego dnia omawiany dodatek do strzelaniny sieciowej w uniwersum Gwiezdnych wojen zadebiutuje na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Pozostali gracze będą musieli poczekać dwa tygodnie – czyli do 5 kwietnia – zanim Zewnętrzne Rubieże trafią do ogólnej dystrybucji. Informacja o dacie premiery pojawiła się w nowym zwiastunie rozszerzenia, który znajdziecie poniżej:

Trailer sam w sobie również jest ciekawy, gdyż ukazuje, jakie nowości czekają nabywców drugiego dużego dodatku do Star Wars: Battlefront (pierwszym była Bitwa o Jakku). Chodzi przede wszystkim o 4 mapy, które zabiorą nas na planety Sullust i Tatooine – na tej drugiej odwiedzimy znane z Powrotu Jedi pałac i garaże Jabby.

Równie ciekawą nowością będą dwaj dodatkowi bohaterowie. Po stronie Imperium stanie Greedo, łowca nagród, który miał nieszczęście spotkać się z Hanem Solo w Nowej nadziei. Jak widać na zwiastunie, Greedo będzie dysponował ciekawą umiejętnością pozwalającą mu oznaczyć i szybko wyeliminować kilku przeciwników naraz. Z kolei sprawę Rebelii wesprze Nien Nunb, który na polu bitwy rozstawi działko strażnicze lub zastawi wybuchową pułapkę. Oprócz tego Zewnętrzne Rubieże wprowadzą nowy tryb wieloosobowej rozgrywki o nazwie Konwój oraz kilka broni i gadżetów – szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Do grona bohaterów w Star Wars: Battlefront dołączą Greedo i Nien Nunb. - DLC Star Wars: Battlefront - Zewnętrzne Rubieże zadebiutuje w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2016-03-18
Do grona bohaterów w Star Wars: Battlefront dołączą Greedo i Nien Nunb.
  1. Star Wars: Battlefront: oficjalna strona gry
  2. Star Wars: Battlefront - kompendium wiedzy