Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2016, 10:45

autor: Adrian Werner

Lando Calrissian zadebiutuje w Star Wars: Battlefront za sprawą DLC Bespin

Studio DICE ujawniło plany rozwoju Star Wars: Battlefront na najbliższych kilka miesięcy. Wśród nich znalazły się darmowe aktualizacje oraz dodatek Bespin, który rozszerzy galerię bohaterów m.in. o Lando Calrissiana.

Dzięki dodatkowi Bespin do bohaterów w Star Wars: Battlefront dołączy Lando Calrissian. - Lando Calrissian zadebiutuje w Star Wars: Battlefront za sprawą DLC Bespin - wiadomość - 2016-04-14
Dzięki dodatkowi Bespin do bohaterów w Star Wars: Battlefront dołączy Lando Calrissian.

Od zeszłorocznej premiery Star Wars: Battlefront gra jest regularnie rozwijana za pomocą aktualizacji oraz dodatków i autorzy nie zamierzają w najbliższej przyszłości zaprzestać wspierania swojego dzieła. Na oficjalnej stronie właśnie pojawił się nowy artykuł, w którym deweloperzy zdradzili, na jakie atrakcje mogą tej wiosny liczyć gracze.

W ciągu kilku najbliższych miesięcy darmowe aktualizacje wprowadzą m.in. misje społecznościowe, dodatkowe nagrody za regularne logowanie się do gry, nowe eventy, takie jak kolejne weekendy z podwójną punktacją oraz specjalne wydarzenie zaplanowane na 4 maja, czyli tzw. Dzień Star Wars. Pojawią się także nowe zlecenia od Huttów, pozwalające odblokować gwiezdne karty, takie jak „Berserker”, „Bomba bactowa” czy „Neutralizator jonowy”. Ponadto szykowane są dodatkowe możliwości zabawy offline, ale na razie twórcy nie są jeszcze gotowi zdradzić żadnych konkretów na ten temat.

Natomiast w czerwcu do sprzedaży trafi drugie płatne DLC, czyli Bespin, umożliwiające walkę w zlokalizowanym na tytułowej planecie Mieście w Chmurach. Dodatek zaoferuje cztery mapy przeznaczone do najpopularniejszych trybów, w tym Eskadry. Rozszerzenie wprowadzi także dwóch bohaterów – słynnego Lando Calrissiana i bezlitosnego łowcę nagród Dengara oraz jeden nowy tryb rozgrywki. Nie zabraknie też dodatkowych blasterów i gwiezdnych kart.

Przypomnijmy, że w planach są jeszcze dwa płatne dodatki. Pierwszym z nich będzie Gwiazda Śmierci, która ukaże się jesienią tego roku, a na początku przyszłego otrzymamy czwarte i ostatnie DLC wchodzące w skład przepustki sezonowej.

Star Wars: Battlefront trafiło do sprzedaży 19 listopada 2015 roku, w wersjach na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju produkcja ukazała się w edycji zlokalizowanej kinowo, a więc z polskimi napisami.

  1. Recenzja gry Star Wars: Battlefront - to nie jest Battlefield w kosmosie
  2. Star Wars: Battlefront – oficjalna strona gry
  3. Star Wars: Battlefront - kompendium wiedzy