Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2016, 10:56

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Star Wars: Battlefront - Gwiazda Śmierci za darmo w ten weekend

W ten weekend posiadacze gry Star Wars: Battlefront będą mogli za darmo wypróbować zawartość DLC Gwiazda Śmierci. Gracze otrzymają też bonusowe kredyty oraz podwójne naliczanie punktów doświadczenia.

Ten weekend będzie dobrą okazją, aby pograć w Star Wars: Battlefront (chyba że z jakiegoś powodu ktoś woli spędzać święta w gronie najbliższych). W dniach od 23 do 25 grudnia wszyscy posiadacze podstawowej wersji gry będą mogli bezpłatnie wypróbować zawartość dodatku Gwiazda Śmierci, wypuszczonego we wrześniu tego roku. Przypomnijmy, że wprowadził on do zabawy kolejnego bohatera i złoczyńcę: filmowego Chewbaccę – uwielbianego przez fanów marki włochatego przyjaciela Hana Solo – oraz jaszczurzego łowcę nagród o imieniu Bossk. Wspomniane DLC to ponadto cztery nowe mapy, osadzone w okolicach oraz we wnętrzu tytułowej kosmicznej stacji bojowej, a także dodatkowe bronie, gwiezdne karty i inne bonusy.

Z kolei ci, którzy dodatek już posiadają, ucieszą się bardziej z podwójnego naliczania punktów doświadczenia w trakcie weekendu oraz jednorazowego prezentu w postaci 5000 kredytów (waluta w Star Wars: Battlefront). Aby otrzymać „premię świąteczną”, wystarczy zalogować się w tym czasie do gry. Wszystkie omawiane bonusy mają być dostępne zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Star Wars: Battlefront otrzymał już wszystkie dodatki planowane w ramach przepustki sezonowej. Ostatni, Łotr 1: Scarif, ukazał się 6 grudnia i wprowadził do gry bohaterów oraz lokacje z najnowszego filmu: Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie.

  1. Oficjalna strona gry Star Wars: Battlefront
  2. Star Wars: Battlefront - kompendium wiedzy