Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2016, 16:03

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Star Citizen otrzyma 48-godzinną wersję trial

Studio Cloud Imperium Games rozpoczęło rejestrację, dzięki której wszystkie zapisane osoby wkrótce doczekają się 48-godzinnej wersji trial wyczekiwanego kosmicznego symulatora.

W ostatnich dniach doczekaliśmy się kilku nowych materiałów wideo z gry Star Citizen oraz dowiedzieliśmy się o premierze aktualizacji 2.6.0 na PTU (Public Test Universe). Studio Cloud Imperium Games postanowiło z tej okazji zorganizować specjalne wydarzenie, udostępniając grę za darmo. Oczywiście nikt nie otrzyma jej na zawsze bez opłaty, ale jeżeli zarejestrujecie się w tym miejscu, używając kodu „WELCOME2SC”, będziecie mogli wkrótce pobawić się całą obecną zawartością dostępną w kosmicznym symulatorze przez 48 godzin. Nie wiemy jeszcze, kiedy wersja trial zostanie opublikowana, ale najpewniej nastąpi to na dniach, wraz z oficjalnym debiutem aktualizacji 2.6.0. O starcie zabawy zostaniecie poinformowani w wiadomości mailowej przesłanej na adres użyty podczas rejestracji.

Deweloper już wcześniej (chociażby w październiku) organizował podobne wydarzenia, więc mieliście już kilka okazji do sprawdzenia tego głośnego projektu. Jeżeli jednak przeoczyliście te eventy, to wkrótce otrzymacie kolejną szansę.

Star Citizen otrzyma 48-godzinną wersję trial - ilustracja #1

Przypominamy, że wraz z wersją 2.6.0 Star Citizen doczeka się wyczekiwanego modułu FPS, nazwanego Star Marine. Umożliwia on rozgrywkę w trybach Elimination i Last Stand na dwóch mapach – Station Demien oraz Echo Eleven. Ponadto w patchu znajdziemy Pirate Swarm, czyli swego rodzaju Hordę dostępną w Arena Commander, a także nowe statki, ulepszoną kamerę TPP i nie tylko.