Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Star Wars: Battlefront (PC)

Dodatki do Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Scarif
Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Scarif

dodatek do gry6 grudnia 2016

Czwarty dodatek do gry Star Wars: Battlefront, za którego stworzenie odpowiedzialne jest studio EA DICE. Rozszerzenie jest ostatnim, jakie wchodzi w skład przepustki sezonowej, a jego premiera zbiegła się z kinowym debiutem filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – Historie”. Mechanika rozgrywki nie różni się zbytnio od schematu, jaki zaprezentowała podstawowa wersja gry – DLC wprowadza nowe mapy do gry wieloosobowej oraz dodatkowych bohaterów, a także rozbudowuje arsenał o bonusową broń. Ponadto, w Star Wars: Battlefront – Rogue One pojawiają się nowe postacie, na czele z dyrektorem Krennicem.

Star Wars: Battlefront - Gwiazda Śmierci
Star Wars: Battlefront - Gwiazda Śmierci

dodatek do gry4 października 2016

Trzeci dodatek DLC, wchodzący w skład przepustki sezonowej do wydanej w listopadzie 2015 roku gry Star Wars: Battlefront studia EA DICE. Rozszerzenie o nazwie Gwiazda Śmierci niesie ze sobą podobną zawartość, jaką oferowały wszystkie poprzednie DLC do gry. Otrzymujemy więc cztery nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej, osadzone zarówno we wnętrzu tytułowej Gwiazdy Śmierci, jak i otaczającej ją przestrzeni kosmicznej. Do dyspozycji graczy oddano też dwóch nowych bohaterów, a są to trandoshański łowca nagród o imieniu Bossk oraz legendarny Chewbacca, czyli kultowa postać, której pojawienia się w grze chyba najbardziej domagali się wszyscy fani Gwiezdnych wojen. Zawartość opisywanego rozszerzenia uzupełniają tradycyjnie nowe gwiezdne karty oraz niedostępne dotąd bronie.

Star Wars: Battlefront - Bespin
Star Wars: Battlefront - Bespin

dodatek do gry21 czerwca 2016

Kolejny dodatek DLC do wydanej jesienią 2015 roku sieciowej gry akcji studia DICE Star Wars: Battlefront. Główną atrakcją rozszerzenia zatytułowanego Bespin są cztery nowe mapy, dzięki którym możemy odwiedzić niedostępne wcześniej lokacje, takie jak zlokalizowane na tytułowej planecie Miasto w Chmurach czy Pałac Administratora, a także zapolować na przeciwników w Laboratoriach Bioniip oraz komorach zamrażania karbonitowego. Na wspomnianych mapach spotykamy m.in. ikoniczne, kroczące AT-AT i szalejemy w przestworzach zupełnie nowym pojazdem o nazwie "cloud car". W arsenale pojawiły się zaś dwa nowe blastery: krótkodystansowy EE-4 oraz nocna, snajperska wersja X-8. Opisywany dodatek wprowadza też do rozgrywki dwóch kolejnych bohaterów – przemytnika Lando Carlissiana oraz łowcę nagród Dengara. Całość uzupełniają niedostępne dotąd karty oraz – zgodnie z tradycją poprzednich DLC – kolejny tryb rozgrywki.

Star Wars: Battlefront - Zewnętrzne Rubieże
Star Wars: Battlefront - Zewnętrzne Rubieże

dodatek do gry5 kwietnia 2016

Drugie duże rozszerzenie do ukierunkowanej na rozgrywkę wieloosobową gry akcji Star Wars: Battlefront studia EA DICE. Dodatek zatytułowany Zewnętrzne Rubieże (ang. Outer Rim) wprowadza do rozgrywki cztery zupełnie nowe mapy do zabawy w trybie multiplayer. Dzięki nim możemy walczyć m.in. w fabrykach oraz wśród rurociągów i platform na Sullust, jak również w sali tronowej Jabby oraz jego garażu z barkami na Tatooine. W grze pojawia się także dwóch niedostępnych wcześniej bohaterów: Greedo oraz Nien Nunba, doskonale znani wszystkim fanom filmowego cyklu. Otrzymujemy też całkiem nowy tryb rozgrywki o nazwie Konwój, w którym siły rebelii muszą dopilnować, aby transportujące cenne zasoby pojazdy dotarły na czas do okrętu, a zadaniem wojsk imperialnych jest nie dopuścić do realizacji tego planu. Całość uzupełniają dwie nowe bronie oraz trzy dodatkowe gwiezdne karty: Strzelba, Granat Dioxisowy i Stymulator Adrenaliny.

Star Wars: Battlefront - Bitwa o Jakku
Star Wars: Battlefront - Bitwa o Jakku

dodatek do gry8 grudnia 2015

Pierwszy dodatek DLC przygotowany z myślą o nowej wersji sieciowej strzelaniny Star Wars: Battlefront. Rozszerzenie opracowane zostało przez twórców gry podstawowej ze szwedzkiego studia EA DICE i udostępnione za darmo z okazji kinowej premiery filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Pod względem zawartości, Battle of Jakku oferuje dwie zupełnie nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej, osadzone na tytułowej, pustynnej planecie Jakku, zlokalizowanej gdzieś na Zewnętrznych Rubieżach galaktyki. Od strony fabularnej DLC stanowi swoisty prequel wspomnianego filmu fabularnego i pozwala graczom wziąć udział w ostatecznej batalii między siłami Nowej Republiki oraz armią Imperium, której skutki (w postaci dewastacji planety i rozrzuconych po jej powierzchni wraków) zobaczyć można już w samym Przebudzeniu Mocy.

DLC do Star Wars: Battlefront

Battle of Jaku

cena: za darmo

DLC7 grudnia 2015

Rozszerzenie oferuje m.in. dwie nowe mapy odtwarzającą bitwę o Jakku, czyli starcie, w którym Nowa Republika stawiła czoła siłom Imperium na odległej pustynnej planecie zlokalizowanej na Zewnętrznych Rubieżach. Efekty tego konfliktu można zobaczyć w filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.