Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2016, 18:38

autor: Ender

Star Wars: Battlefront Ultimate Edition – nowa edycja gry w połowie listopada

Electronic Arts ogłosiło, że w połowie listopada na półki sklepów trafi nowa wersja gry Star Wars: Battlefront, która zawierać będzie cyfrowe bonusy z poprzednich wydań gry, a także wszystkie wydane do tej pory dodatki.

Aby wykorzystać zbliżającą się premierę nowego filmu z serii Star Wars, Electronic Arts zapowiedziało właśnie Star Wars: Battlefront – Ultimate Edition. Nowa pudełkowa wersja gry zawiera wszystkie cyfrowe bonusy, które w tamtym roku znalazły się w edycji specjalnej tytułu, takie jak dodatkowe emotki czy możliwość natychmiastowego odblokowania broni, a także przepustkę sezonową, gwarantująca dostęp do wszystkich DLC. Gracze będą mogli wziąć udział w w bitwach na nowych mapach, przedstawiających planety takie jak Jakku, Sullust, Tatooine i Bespin, a także Gwiazdę Śmierci. W grudniu posiadacze zestawu otrzymają również czwarte i ostatnie DLC dla Star Wars: Battlefront, które połączone jest z debiutującym wówczas filmem Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie. Star Wars: Battlefront – Ultimate Edition ukaże się w sklepach 18 listopada tego roku, zarówno na komputerach PC jak i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Sugerowana cena wynosi 40 dolarów (ok. 160 zł). Warto zaznaczyć, że pudełkowa edycja została zapowiedziana na razie jedynie w USA. W pozostałych regionach tytuł ukaże się na pewno w dystrybucji cyfrowej.

W tej chwili wydaje się wątpliwe, by nowy dodatek oraz kolejne wydanie Battlefront wlały więcej życia w skupioną wokół gry społeczność fanów, która zwłaszcza na komputerach PC obecnie wydaje się prawie nieistniejąca. Tytuł będzie musiał o uwagę konkurować z wieloma nowymi shooterami nastawionymi na zabawę wieloosobową, które tradycyjnie trafiają do sklepów jesienią, w tym wydanymi przez Electronic Arts Battlefield 1 oraz Titanfall 2.

Star Wars: Battlefront pojawił się w sklepach 17 listopada ubiegłego roku - Star Wars: Battlefront Ultimate Edition – nowa edycja gry w połowie listopada - wiadomość - 2016-10-19
Star Wars: Battlefront pojawił się w sklepach 17 listopada ubiegłego roku
  1. Recenzja gry Star Wars: Battlefront - to nie jest Battlefield w kosmosie
  2. Star Wars: Battlefront - kompendium wiedzy
  3. Oficjalna strona Star Wars: Battlefront