Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2016, 20:19

autor: Góral

THQ Nordic ujawniło daty premier Darksiders: Warmastered Edition, The Dwarves i We Sing

Osoby czekające na Darksiders: Warmastered Edition powinny zarezerwować sobie wolne 22 listopada bieżącego roku, gdyż właśnie wtedy gra ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Wii U. PC-towcy poczekają tydzień dłużej. Ponadto poznaliśmy daty premier The Dwarves i We Sing.

Firma THQ Nordic, wydawca gry Darksiders: Warmastered Edition, ujawniła w przesłanej informacji prasowej datę premiery zapowiedzianego w lipcu remastera. Produkcja ukaże się w 22 listopada bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Wii U i 29 listopada na komputerach osobistych. Tytuł zaoferuje przede wszystkim odświeżoną oprawę graficzną w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę (na sprzęcie Nintendo w 30 klatkach), z lepszym systemem cieniowania oraz udoskonalonymi teksturami. Sama rozgrywka nie doczeka się żadnych zmian, tak samo jak i historia opowiadająca o przygodach Wojny – jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy. Został on wplatany w spisek, który doprowadził do przedwczesnego końca świata, więc będziemy musieli odszukać winnych, a przy okazji rozprawić się z setkami przeciwników stojących nam na drodze.

Darksiders Warmastered Edition będzie oczywiście ładniejsze niż oryginał, ale na rewolucyjne zmiany nie ma co liczyć. - THQ Nordic ujawniło daty premier Darksiders: Warmastered Edition, The Dwarves i We Sing - wiadomość - 2016-10-19
Darksiders Warmastered Edition będzie oczywiście ładniejsze niż oryginał, ale na rewolucyjne zmiany nie ma co liczyć.

Oprócz tego zdradzono też termin debiutu The Dwarves – taktycznej gry RPG, w której weźmiemy udział w fantastycznej przygodzie rozgrywanej w krainie Girdlegard z udziałem krasnoluda Tungdila. Projekt pojawi się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach 1 grudnia bieżącego roku. Produkcja dostępna będzie zarówno w pudełkach, jak i w cyfrowej dystrybucji.

Poza tym poinformowano jeszcze o We Sing na konsole PlayStation 4 i Xbox One. W tym przypadku premiera odbędzie się 22 listopada, a gra dostępna będzie w sklepach w dwóch wersjach – zwykłej oraz w zestawie z dwoma mikrofonami. Przypominamy bowiem, że zabawa w tym tytule polega na śpiewaniu piosenek.