Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4XONE
Okładka We Sing (XONE)

We Sing

W We Sing, podobnie jak w klasycznym karaoke, zadaniem gracza jest zaśpiewanie do mikrofonu wybranych piosenek, do których podkład muzyczny i tekst są zapewniane przez program. Występy są nagradzane punktami obliczanymi przez system KaraEngine.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | multiplayer | podzielony/wspólny ekran

Okładka We Sing (XONE)

data premiery gry:

22lis2016

PS4 XONE

We Sing jest kolejną częścią popularnego na konsoli Nintendo Wii cyklu gier karaoke, stanowiącą niejako reboot całej serii. Za zapowiedzianą w sierpniu 2016 roku produkcję odpowiada studio We Sing Productions, a jej wydanie wzięła na swoje barki firma THQ Nordic. Tytuł trafił na wiele platform, w tym na PS4 i XONE.

Mechanika

Identycznie jak miało to miejsce we wcześniejszych odsłonach, rozgrywka w We Sing opiera się na zasadach klasycznego karaoke — zadaniem graczy jest zatem wyśpiewywanie wybranych piosenek, a kolejne występy nagradzane są punktami, nad których sprawiedliwym przydziałem czuwa opracowany na potrzeby gry system KaraEngine.

Poszczególne utwory możemy śpiewać nie tylko wraz z oryginalnymi wykonawcami, lecz również przy akompaniamencie czystego podkładu muzycznego. Do dyspozycji graczy oddano 30 utworów, w tym między innymi: Dancing Queen zespołu Abba, Let's Dance Davida Bowie, czy choćby See You Again Wiza Khalifa'y i Charliego Putha.

Tryby gry

W We Sing na platformie PS4 i XONE zaimplementowano sześć wariantów rozgrywki, stworzonych z myślą zarówno o zabawie w pojedynkę, jak i o rywalizacji, bądź współpracy ze znajomymi. Deweloperzy koncentrują się na kanapowym multiplayerze, zatem przy jednej konsoli może próbować swoich sił maksymalnie ośmiu graczy — czterech korzystających z dedykowanych mikrofonów i czterech wyposażonych w pełniące identyczną rolę smartfony. Osiągniętymi przez siebie wynikami można pochwalić się w sieciowych rankingach.

Dopełnienie całości stanowią trzy poziomy trudności, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie stopnia skomplikowania poszczególnych utworów do indywidualnych umiejętności gracza. Ponadto, nic nie stoi na przeszkodzie, by w oderwaniu od rozgrywki odtwarzać zawarte w grze teledyski.

Kwestie techniczne

We Sing działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4, co zapewnia oprawę graficzną na wysokim poziomie. Nad właściwym przebiegiem rozgrywki czuwają zaawansowane mechanizmy chroniące przed oszustami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran    

Klasyfikacja PEGI We Sing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.
THQ Nordic ujawniło daty premier Darksiders: Warmastered Edition, The Dwarves i We Sing
THQ Nordic ujawniło daty premier Darksiders: Warmastered Edition, The Dwarves i We Sing

wiadomość19 października 2016

Osoby czekające na Darksiders: Warmastered Edition powinny zarezerwować sobie wolne 22 listopada bieżącego roku, gdyż właśnie wtedy gra ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Wii U. PC-towcy poczekają tydzień dłużej. Ponadto poznaliśmy daty premier The Dwarves i We Sing.

We Sing - popularna seria gier karaoke powróci na PlayStation 4 i Xboksa One
We Sing - popularna seria gier karaoke powróci na PlayStation 4 i Xboksa One

wiadomość12 sierpnia 2016

Firma Nordic Games zapowiedziała We Sing, czyli grę muzyczną stanowiącą wskrzeszenie popularnego na konsoli Wii cyklu. Nowa odsłona umożliwi wspólne śpiewanie maksymalnie ośmiu graczom.

PS4
XONE