Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2015, 10:53

autor: luckie

Star Wars: Battlefront będzie otrzymywać darmową zawartość

Twórcy Star Wars: Battlefront planują wzbogacać grę o darmową zawartość oraz DLC sprzedawane w ramach przepustki sezonowej. Pierwszym bezpłatnym dodatkiem ma być Bitwa o Jakku. Zaoferuje ona dwie mapy oraz tryb Punkt zwrotny.

Bitwa o Jakku będzie pierwszym, ale nie ostatnim darmowym dodatkiem do Star Wars: Battlefront - Star Wars: Battlefront będzie otrzymywać darmową zawartość - wiadomość - 2015-11-25
Bitwa o Jakku będzie pierwszym, ale nie ostatnim darmowym dodatkiem do Star Wars: Battlefront

Twórcy Star Wars: Battlefront zapowiedzieli falę darmowej zawartości do najnowszej strzelaniny sieciowej w świecie Gwiezdnych Wojen. W ciągu kilku najbliższych miesięcy gracze otrzymają m.in. kolejne mapy oraz Gwiezdne Karty, bez konieczności posiadania przepustki sezonowej. Niedługo pojawi się też pierwsze bezpłatne DLC – szumnie zapowiadana Bitwa o Jakku. Wcześniejszy dostęp do dwóch map i nowego trybu rozgrywki otrzymają osoby z pre-orderami (1 grudnia), a tydzień później (8 grudnia) do zabawy dołączą wszyscy pozostali gracze. Na dodatkowe atrakcje mogą rzecz jasna liczyć posiadacze przepustki sezonowej, której zawartość przybliżyliśmy w tym newsie.

Nowym trybem obecnym w Bitwie o Jakku ma być 40-osobowy Punkt zwrotny (Turning Point). Jest to starcie, rozgrywające się po pamiętnej bitwie o Endor, której skutki obejrzymy w nadchodzącym filmie Przebudzenie Mocy (pamiętacie wrak gwiezdnego superniszczyciela ze zwiastuna?). Rebelianci zaatakują bazę Imperium na planecie Jakku, po drodze przejmując punkty kontrolne przed upływem wyznaczonego czasu. W walkach weźmie udział zarówno piechota, jak i maszyny kroczące AT-ST oraz aerośmigacze. Dokładny opis znajdziecie w tym miejscu.

Według oficjalnych doniesień Star Wars: Battlefront to największa cyfrowa premiera w historii firmy Electronic Arts i największa, jeśli chodzi o gry wideo oparte na marce Star Wars. Na konkretne wyniki sprzedaży musimy jednak jeszcze poczekać. Debiutujący w zeszłym tygodniu tytuł zdążył już podbić rynek brytyjski, pokonując w „wyścigu zbrojeń” Call of Duty: Black Ops III.

  1. Recenzja gry Star Wars: Battlefront - to nie jest Battlefield w kosmosie
  2. Star Wars: Battlefront - kompendium wiedzy
  3. Star Wars: Battlefront - czy pójdzie na moim sprzęcie?
  4. Oficjalna strona gry Star Wars: Battlefront