Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sid Meier's Civilization VI - poradnik do gry

Sid Meier's Civilization VI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Civilization 6: Miasta-państwa przemysłowe, lista, emisariusze, premie Poradnik Sid Meier's Civilization VI

W poniższym rozdziale poradnika do gry Civilization 6 znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące miast-państw przemysłowych w Civilization VI, a także opis korzyści związanych z utrzymywaniem wpływów w poszczególnych miastach i korzyści związane z przejmowaniem nad nimi kontroli.

Premie za emisariuszy

Dla każdego z miast przemysłowych przysługują takie same premie za utrzymywanie w nim odpowiedniej liczby emisariuszy. Pamiętaj, że jeśli utrzymujesz kilku przedstawicieli w kilku miastach przemysłowych to uzyskane w ten sposób premie łączą się.

Liczba emisariuszy

Premia do produkcji cudów, budynków i dzielnic

1

+2 do produkcji w stolicy

3

+2 do produkcji w każdej dzielnicy przemysłowej

6

Dodatkowe +2 do produkcji w każdej dzielnicy przemysłowej

W przeciwieństwie do militarnych miast-państw, dzięki utrzymywaniu kontroli nad przemysłową częścią neutralnych cywilizacji możesz zdecydowanie przyspieszyć rozbudowę infrastruktury swoich miast. Jest to bardzo ważny aspekt niezależnie od scenariusza i sposobu w jaki chcesz go wygrać. Dokładnie eksploruj mapę i postaraj się odnaleźć miasto-państwo przemysłowe jak najszybciej, a najlepiej jeśli będziesz pierwszy. Inwestycje związane z powiększaniem liczby emisariuszy uzależnione są głównie od rozwoju technologicznego i liczby dzielnic przemysłowych, które do tej pory udało ci się wznieść. Nie mniej jednak staraj się utrzymywać status suzerena w miastach i wysyłaj do nich kolejnych przedstawicieli, jeśli twoja pozycja jest zagrożona. W czasie gdy budowa dzielnic przemysłowych będzie już dostępna powinieneś dysponować przynajmniej jednym dodatkowym miastem, które pozwoli zmaksymalizować korzyści wynikające z utrzymywania statusu w miastach. Rozwijaj infrastrukturę w tym kierunku, bowiem dodatkowa produktywność miast wzmocni twoją gospodarkę i da solidne podstawy pod wybrany przez ciebie sposób na zwycięstwo.

Bruksela

Ikona

Premia dla suzerena

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie