Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2006, 14:18

autor: Elrond

Złoto dla Dynasty Warriors 5 Empires

Przedstawiciele firmy KOEI poinformowali, iż kolejna odsłona serii Dynasty Warriors, tym razem oznaczona numerem 5 i z podtytułem Empires, weszła w złotą fazę. Oznacza to, iż w niedługim czasie jej kopie pojawią się na półkach sklepowych. Amerykańska premiera gry w wersjach na PS2 i Xbox 360 będzie miała miejsce 28 marca.

Przedstawiciele firmy KOEI poinformowali, iż kolejna odsłona serii Dynasty Warriors, tym razem oznaczona numerem 5 i z podtytułem Empires, weszła w złotą fazę. Oznacza to, iż w niedługim czasie jej kopie pojawią się na półkach sklepowych. Amerykańska premiera gry w wersjach na PS2 i Xbox 360 będzie miała miejsce 28 marca. Europejska premiera gry (w obu wersjach) przewidziana jest na lato tego roku.

Złoto dla Dynasty Warriors 5 Empires - ilustracja #1

Dynasty Warriors 5: Empires to konsolowa bijatyka, zawierająca w sobie liczne elementy gier strategicznych. Naszym celem podczas rozgrywki jest podbicie wszystkich 25 regionów, na które podzielone są starożytne Chiny, i przy pomocy dyplomacji bądź brutalnej siły, utworzenie z nich jednolitego państwa. Przed każdą bitwą możemy skorzystać z pomocy naszych doradców, jednak już sama walka to wyłącznie nasza domena. Więcej informacji na temat Dynasty Warriors 5 Empires znajdziecie w naszej Encyklopedii.

Złoto dla Dynasty Warriors 5 Empires - ilustracja #2