Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2008, 11:02

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 kwietnia 2008)

Digimon World Championship w produkcji, demonstracje Condemned 2 i Iron Man, Namco Bandai potwierdza premierę odnowionego Soul Calibura, nowe gry w serwisie WiiWare – zapraszamy do ostatnich w tym tygodniu „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury.

Digimon World Championship w produkcji, demonstracje Condemned 2 i Iron Man, Namco Bandai potwierdza premierę odnowionego Soul Calibura, nowe gry w serwisie WiiWare – zapraszamy do ostatnich w tym tygodniu „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury.

Konami Digital

Saku Saku Animal Panic, jedna z ciekawszych produkcji wydanych wraz z japońską premierą WiiWare, trafi do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. Pozycja będąca grą logiczną przeznaczoną głównie do wieloosobowych pojedynków, zawita do oferty amerykańskiego WiiWare niedługo po jego premierze jako Critter Round-Up. W grze zadbamy o różne gatunki tytułowych crittesów, starając się umieścić je w odpowiednich zagrodach.

InstantAction.com

Rokkitball – tak brzmi tytuł kolejnego dzieła studia Garage Games. Pozycja, której wydawcą jest grupa InstantAction.com, pozwoli nam na wzięcie udziału w sieciowych, drużynowych rozgrywkach sportowych, przypominających skrzyżowanie futbolu z strzelaniną w stylu popularnego Quake’a. Każdy zainteresowany już teraz może przetestować tę pozycję biorąc udział w oficjalnych beta-testach, do których można dołączyć za pośrednictwem tego serwisu.

Digimon World Championship

W produkcji znajduje się kolejna produkcja z cyklu Digimon. Jak poinformowała firma Namco Bandai, Digimon World Championship umożliwi nam przejęcie kontroli nad pewnym chłopcem, będącym trenerem tytułowych Digimonów. Zadanie gracza polegać ma na wyćwiczeniu zespołu tychże stworków (wybranego spośród dwustu przedstawicieli gatunku) i wzięciu udziału w Mistrzostwach Świata Digimon. Digimon World Championship zostanie wydane pod koniem lata bieżącego roku na konsolę Nintendo DS.

UbiSoft

Francuski koncern UbiSoft poinformował, że specjalna edycja Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter na Xboksa 360 określona mianem Legacy trafiła do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. W jej skład wchodzą: podstawowa wersja gry oraz wszystkie dodatki wypuszczone do tej pory w ramach Xbox Live. Produkcja oferuje tym samym 60 map multiplayer, 62 rodzaje broni, 16 misji kooperacyjnych, 8 trybów rozgrywki oraz 1250 punktów Gamerscore.

Namco Bandai

Japońska firma Namco Bandai przedstawiła swój aktualny plan wydawniczy, w skład którego wchodzą produkcje przeznaczone do wydania w ramach serwisów Xbox Live Arcade i PlayStation Store. Potwierdzona została w ten oto sposób informacja o letnim debiucie specjalnie usprawnionej edycji bijatyki Soul Calibur (wyłącznie XBLA) oraz staroszkolnej strzelaniny Power-Up Forever (XBLA i PS Store).

The History Channel

Wystartowały zapisy na beta-testy strategicznej pozycji o tytule The History Channel: Great Battles of the Middle Ages. W fakcie tym poinformowała firma Slitherin Strategies. Rejestrację można przeprowadzić na łamach specjalnego serwisu poświęconego najnowszej odsłonie The History Channel.

WiiWare

Serwis WiiWare zadebiutował póki co jedynie w Japonii, nie przeszkadza mu to jednak w ciągłym rozwoju. Świadczą o tym zapowiedzi kolejnych gier, których debiut zostanie przeprowadzony właśnie na jego łamach. Kolejnym takowym tytułem będzie Spogs Racers – futurystyczne wyścigi wzorowane na kultowym WipEoucie. Wydawcą gry będzie firma D2C Games.

Oxygen Interactive

Grupa Oxygen Interactive ujawniła datę premiery dwóch pirackich produkcji z cyklu Pirates - Pirates: Duels on the High Seas przeznaczony dla konsoli Nintendo DS trafi do sprzedaży na początku czerwca, z kolei Pirates: The Key of Dreams powstający z myślą o serwisie WiiWare zadebiutuje latem. Więcej informacji na temat obu produkcji znajdziecie pod tym adresem.

Elite Forces: Unit 77

Elite Forces: Unit 77 – strategiczna gra akcji przeznaczona dla Nintendo DS – zostanie wydane w czwartym kwartale bieżącego roku. Wcielimy się w niej w członków specjalnego oddziału komandosów i przedrzemy się przez szereg wymagających poziomów w celu wykonania misji zleconych przez rząd. Wydawcą Elite Forces: Unit 77 jest firma Gammick Entertainment.

Condemned 2: Bloodshot

Sega zapowiedziała, że jeszcze dzisiaj w ramach usługi Xbox Live Marketplace opublikowana zostanie wersja demonstracyjna Condemned 2: Bloodshot. Do dyspozycji graczy oddany zostanie prawie cały pierwszy poziom zabawy.

Iron Man

Demo Condemned 2 nie będzie jedynym tego rodzaju plikiem, który zadebiutuje dzisiaj w ofercie Xbox Live. Wraz z nim możliwe ma być bowiem pobranie demonstracji Iron Man – pozycji na licencji popularnego komiksu i filmu z Robertem Downey Jr. w roli głównej.

Galerie

Kończąc „Wieści ze świata” proponujemy Wam kilka najciekawszych zestawów zrzutów ekranowych z poprzedniego dnia. Dzisiaj polecamy:

Soul Calibur IV

We Ski

Izuna: Legend of the Unemployed Ninja

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Warhammer: Mark of Chaos - Battle March

Rocky & Bullwinkle

Saints Row 2

Team Fortress 2

Assassin's Creed: Director's Cut Edition

gry