Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2008, 10:22

autor: Dorota "vampire" Drużko

Ricky Gervais wystąpi w GTA IV

Ekipa Rockstar nie szczędzi trudów by jak najbardziej przyciągnąć do siebie graczy i przemyca do swej flagowej serii coraz to nowe gwiazdy pop-kultury. W Grand Theft Auto 4 zagości kolejna znana postać. Tym razem będzie to Ricky Gervais, brytyjski aktor komediowy i reżyser znany chociażby z seriali The Office i Extras. Komika w GTA będziemy mogli posłuchać podczas jego występu w Comedy Club.

Ekipa Rockstar nie szczędzi trudów by jak najbardziej przyciągnąć do siebie graczy i przemyca do swej flagowej serii coraz to nowe gwiazdy pop-kultury. W Grand Theft Auto 4 zagości kolejna znana postać. Tym razem będzie to Ricky Gervais, brytyjski aktor komediowy i reżyser znany chociażby z seriali The Office i Extras. Komika w GTA będziemy mogli posłuchać podczas jego występu w Comedy Club. Specjalnie dla tej produkcji nagrał zupełnie nowy niepublikowany niegdzie trzyminutowy materiał, choć pojawią się też gagi z jego ostatniej Fame Tour. Wiadomo też, że klub ten nie będzie jedynym miejscem, w którym spotkamy Ricky’ego, niestety jaką jeszcze rolę w Liberty City odegra dowiemy się po premierze gry, a więc 29 kwietnia.

Ricky Gervais wystąpi w GTA IV - ilustracja #1

Przypomnijmy jeszcze, iż do tej pory swój udział w gangsterskiej serii miały między innymi takie sławy jak Stretch Armstrong, Burt Reynolds, Dennis Hopper, Michael Madsen, Ray Liotta, Samuel L. Jackson, Debbie Harry, Axl Rose.