Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2008, 11:24

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 kwietnia 2008)

Opublikowano Rising Eagle, Opoona także w Europie, Star Soldier R również poza granicami Japonii, zapowiedziano National Geographic Panda, serwis społeczności owy GTA IV Social Club już wkrótce rozpocznie działalnośc – zapraszamy do czwartkowych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury.

Opublikowano Rising Eagle, Opoona także w Europie, Star Soldier R również poza granicami Japonii, zapowiedziano National Geographic Panda, serwis społeczności owy GTA IV Social Club już wkrótce rozpocznie działalnośc – zapraszamy do czwartkowych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury.

The Game Factory

Firma The Game Factory poinformowała o rozpoczęciu prac nad grą powstającą na licencji Build-A-Bear Workshop. Produkcja zapowiadana jako familijna party game zostanie wydana jedynie w wersji na konsolę Nintendo Wii w czwartym kwartale 2008 roku. W Build-A-Bear Workshop A Friend Fur All Seasons natrafimy na szereg zróżnicowanych mini-gier.

Rising Eagle

Rising Eagle: Futuristic Infantry Warfare jest kolejną pełną produkcją, która została opublikowana w sieci zupełnie za darmo. Każdy zainteresowany posiadacz peceta może ją pobrać za pośrednictwem oficjalnego serwisu poświęconego grze. Rising Eagle to sieciowa strzelanina oferująca wymagającą, drużynową rozgrywkę, wyprodukowana przez studio Invasion Interactive Ltd.

Opoona

Opoona – jedna z najbardziej oryginalnych gier powstałych z myślą o konsoli Nintendo Wii – zostanie wydana na terenie Starego Kontynentu. Do tutejszej premiery Opoony dojdzie na początku lipca bieżącego roku.

Majesco Entertainment

Firma Majesco Entertainment zapowiedziała Air Traffic Chaos, produkcję w której wcielimy się w kontrolera lotów i będziemy odpowiedzialni za ruch powietrzny w jednym z najtrudniejszych pod tym względów regionów świata. Autorzy oddadzą do naszej dyspozycji kilkadziesiąt zróżnicowanych scenariuszy, w których postaramy się sprowadzić bezpiecznie na ziemię samoloty czternastu linii lotniczych. Światowa premiera Air Traffic Chaos zapowiadana jest na tegoroczne lato.

Star Soldier R

Star Soldier R, jedna z najlepszych gier wydanych w Japonii wraz ze startem usługi WiiWare, trafi także do oferty amerykańskiej wersji serwisu w dniu jego startu, który planowany jest na dzień 12 maja. Wszystko wskazuje również na to, że Star Soldier R, staroszkolna strzelanina z efektowną, trójwymiarową grafiką, trafi także do Europy. Stanie się to w późniejszym okresie 2008 roku.

Tales of Vesperia

Tales of Vesperia będzie pierwszą produkcją z cyklu Tales of..., która będzie mogła się pochwalić tytułową piosenką nagraną przez tę samą autorkę zarówno w języku japońskim, jak i angielskim. Dokona tego Bonnie Pink, jedna z gwiazd j-popu. Tales of Vesperia zostanie wydana wyłącznie na Xboksa 360. Premiera światowa odbędzie się w drugiej połowie bieżącego roku.

GTA IV

Serwis społecznościowy GTA IV Social Club jeszcze dzisiaj rozpocznie wstępną działalność. W ciągu najbliższych kilku godzin uruchomione zostaną zapisy przedpremierowe. W dniu premiery GTA IV, czyli 29 kwietnia, aktywowane zostaną wszystkie jego najważniejsze funkcje – w tym wgląd do statystyk wypracowywanych w samej grze.

National Geographic Panda

Japoński koncern Namco Bandai przedstawił pierwsze oficjalne informacje na temat gry National Geographic Panda – symulatora umożliwiającego nam zaopiekowanie się grupką małych pand. Rozgrywka powstanie w oparciu o zasady ustalone w przypadku cyklu Nintendogs. Będziemy zatem nie tylko karmić naszych podopiecznych, ale umilać im czasem poprzez przekazywanie różnego rodzaju zabawnych prezentów nabywanych w specjalnym sklepie. Produkcja zostanie wydana na konsolę Nintendo DS jesienią bieżącego roku.

Galerie

Kończąc „Wieści ze świata” proponujemy Wam kilka najciekawszych zestawów zrzutów ekranowych z poprzedniego dnia. Dzisiaj polecamy:

Hail to the Chimp

Haze

Heavy Duty

Nintendo Crossword

FIM Speedway Grand Prix 3

Battlezone

Super Agent Clank

gry