Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2009, 12:45

autor: Jiker

Wieści ze świata (Pro Evolution Soccer 2010, No More Heroes, Champions Online) 20/11/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowy weekend z Champions Online, zapowiedź aktualizacji Pro Evolution Soccer 2010, pierwsze screeny z No More Heroes na X360 i PS3 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowy weekend z Champions Online, zapowiedź aktualizacji Pro Evolution Soccer 2010, pierwsze screeny z No More Heroes na X360 i PS3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Champions Online

Firma Cryptic Studios zapowiedziała kolejny darmowy weekend z grą MMORPG Champions Online. Odbędzie się on w dniach 26-30 listopada. W czasie promocji zostanie również zorganizowany live event Nemesis Confrontation, w którym gracze będą musieli stawić czoła przybyszom z obcego wymiaru, podejmującym próbę opanowania świata gry.

Phoenix Wright

W przyszłym roku do oferty serwisu WiiWare wprowadzone zostaną trzy pierwsze odsłony popularnej serii Phoenix Wright (kilka milionów sprzedanych egzemplarzy), w której posiadacze Nintendo DS mogli wcielić się w tytułowego adwokata i wziąć udział w szeregu rozpraw sądowych. Pierwsza część – Ace Attorney – zostanie wydana w styczniu. Kolejne – Justice for All oraz Trials and Tribulations – trafią do sprzedaży w marcu oraz maju. Każdą pozycję będzie można nabyć za równowartość 1000 punktów Wii (około 10 euro).

A2M

Studio A2M – deweloper odpowiedzialny w ostatnim czasie za strzelaninę WET – pracuje nad dwuwymiarową, chodzą bijatyką przeznaczoną wyłącznie na konsolę PlayStation 3. Revenge of the Wounded Dragons zostanie najprawdopodobniej wydane w ramach PlayStation Network. Istnieje szansa, że gra będzie utrzymana w stylu klasycznych hitów z rodzaju Double Dragon lub Final Fight. Wydawcą jest firma Sony Online Entertainment, która już w poniedziałek ujawni więcej szczegółów.

Pro Evolution Soccer 2010

Firma Konami zapowiedziała udostępnienie pierwszej, darmowej aktualizacji do gry piłkarskiej Pro Evolution Soccer 2010 (PC, X360, PS3). Update będzie uwzględniać transfery piłkarzy, mające miejsce w ostatnich kilku miesiącach. Ponadto uzupełni listę drużyn w trybie UEFA Champions League o Atletico Madrid, Olympiacos Pireus, Olympique Lyon i Fiorentinę. Zmianie poddany zostanie również jeden ze strojów japońskiej drużyny narodowej. Przy okazji Konami poinformowało, że kolejna tego typu aktualizacja zostanie przeprowadzona na początku przyszłego roku.

No More Heroes: Heroes Paradise

Japońska wersja serwisu Xbox.com zaprezentowała światu pierwsze zrzuty ekranowe z konwersji gry No More Heroes znanej z Wii na konsolę Xbox 360 (produkcja wyjdzie również na PlayStation 3). Ujawniona przedwczoraj produkcja prezentuje się na nich wyjątkowo dobrze – widać, że autorom udało się poprawić sporo braków technicznych oryginału. Daleko jej co prawda do ekskluzywnych hitów na platformę Microsoftu, lecz trzeba pamiętać, że mamy tu do czynienia z portem z dużo słabszej platformy. Przypominamy, że No More Heroes: Heroes Paradise w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3 zostanie wydane w Japonii już pod koniec lutego przyszłego roku.

Wieści ze świata (Pro Evolution Soccer 2010, No More Heroes, Champions Online) 20/11/09 - ilustracja #1
Wieści ze świata (Pro Evolution Soccer 2010, No More Heroes, Champions Online) 20/11/09 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

John Deere: Symulator Farmy

Amnesia: The Dark Descent

Karaoke For Fun: Król Popu

Lost Planet 2

Zombie Shooter 2

Sled Shred

Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper

Resident Evil: The Darkside Chronicles

Supreme Commander 2

Napoleon: Total War

Chime

F1 2009 PSP

F1 2009 Wii

Final Fantasy XIII

Jurassic: The Hunted

Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers

Madden NFL Arcade

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3

Zero Gear

The Sims 3: Wymarzone Podróże

Picture Perfect Hair Salon

Eufloria

Just Cause 2

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Star Trek Online

Dante's Inferno - fabuła

Zombie Driver

Supreme Commander 2

Gramy w Left 4 Dead 2 Gramy!

NCAA Basketball 10

Avatar: The Game - Z dziennika dewelopera

Star Trek Online - Gwiezdna taktyka #1

Battlefield: Bad Company 2

Army of Two: The 40th Day - modyfikacje

gry