Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3PS2X360Wii
Okładka Jurassic: The Hunted (PS3)
OkładkaJurassic: The Hunted (PS3)

Jurassic: The Hunted

Jurassic: the Hunted to gra przygotowana przez słowackie studio Cauldron, a wydana przez potentata branży rozrywki komputerowej – Activision. Tematyką nawiązuje do takich produkcji jak Turok, czy seria gier bazujących na filmie Park Jurajski.

Akcji | FPP | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jurassic: The Hunted Premiera

3paź2009

PS2 PS3 X360 Wii

Gry podobne do Jurassic: The Hunted

Resistance: Fall of Man

Call of Duty: Modern Warfare 2

Turok

Słowacka produkcja jest typową strzelanką z widokiem z pierwszej osoby. Fabuła zbudowana jest wokół tajemniczej wyprawy badawczej na dawno zapomnianej wyspie. Ochroną ekspedycji zajmuje się Craig Dylan, specjalista od sztuki przetrwania i różnego rodzaju broni. Na skutek nieszczęśliwego wypadku w rejonie Trójkąta Bermudzkiego cofa się on w czasie i trafia na wyspę zamieszkałą przez setki dinozaurów, poważnie zainteresowanych zjedzeniem głównego bohatera gry.

Siłą rzeczy Jurassic: The Hunted opiera się przede wszystkim na eksterminacji dinozaurów przy użyciu rozmaitych broni. Gra oferuje kilka zróżnicowanych trybów prowadzenia walki – ataki na fortyfikacje i umocnienia, specjalne areny do eksterminacji dinozaurów, walki z specjalnymi bossami oraz tryb, w którym liczy się tylko i wyłącznie przetrwanie. Walkę z prehistorycznymi istotami ma ułatwiać specjalny tryb slow motion, dzięki któremu możemy skupić się na celowaniu w słabe punkty dinozaurów.

Ocena użytkowników: 6,7 / 10 na podstawie 66 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Jurassic: The Hunted: 16+

PS2
PS3
X360
Wii