Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 listopada 2009

Batman ze stajni RockSteady Studios powróci?
Batman ze stajni RockSteady Studios powróci?

Elrond, 1 listopada 2009, 16:02

Nie ma wątpliwości, co do tego, że jedną z najlepiej przyjętych, zarówno przez graczy jak i krytyków branżowych, pozycji obecnych na rynku od kilku tygodni jest Batman: Arkham Asylum. Gra sprzedaje się znakomicie, pojawiły się już pierwsze dwa darmowe DLC, a nas zaczyna dręczyć pytanie – czy pojawi się kontynuacja tej gry?

Kolejne rozszerzenie Bounty Bay Online
Kolejne rozszerzenie Bounty Bay Online

Elrond, 1 listopada 2009, 13:50

Przedstawiciele firmy Frogster Interactive poinformowali, iż Bounty Bay Online, dość niesztampowa produkcja z gatunku MMO, otrzyma kolejne i, co warto zaznaczyć, darmowe rozszerzenie. Dodatek nazwany Beyond the Horizon wprowadzi do rozgrywki sporo nowości, w tym miasta czy okręty.

DLC do Left 4 Dead 2 jednak nie gotowe
DLC do Left 4 Dead 2 jednak nie gotowe

Hed, 1 listopada 2009, 12:56

Firma Valve zdementowała plotki jakoby DLC do Left 4 Dead 2 było gotowe. Taki stan rzeczy wynikał z wcześniejszych doniesień o odkryciach posiadaczy dema produkcji (dostępnego dla osób, które zamówiły ją w przedsprzedaży). Chet Faliszek (Valve) wyjaśnił, że nazwy rzekomych pakietów - Miracle Pack i Apocalyptic Pack - pojawiły się w próbce gry ze względów technicznych.

Warhammer Online: Age of Reckoning – bezpłatny dostęp bez ograniczenia czasowego
Warhammer Online: Age of Reckoning – bezpłatny dostęp bez ograniczenia czasowego

Elrond, 1 listopada 2009, 12:15

Firma Mythic rozesłała właśnie do subskrybentów październikowy numer newslettera, zawierający całkiem sporo nowości dotyczących ich obecnie flagowego produktu, Warhammer Online: Age of Reckoning. Najważniejsza informacja dotyczy oczywiście najnowszego patcha do wspomnianej gry, jednak nie można przejść obojętnie obok przedłużenia bezpłatnego okresu rozgrywki!

Nie będzie dema Assassin's Creed II
Nie będzie dema Assassin's Creed II

Hed, 1 listopada 2009, 11:24

Wszystko wskazuje na to, że raczej na pewno nie doczekamy się próbki gry Assassin’s Creed II, co oczywiście dla fanów serii zaskoczeniem nie będzie (w końcu nie otrzymaliśmy dema pierwszej części). Informację zdobyli redaktorzy serwisu Connected Consoles, którzy podczas prezentacji produkcji na imprezie Eurogamer Expo rozmawiali bezpośrednio z przedstawicielami Ubisoftu.

Definitywny koniec platformy N-Gage w przyszłym roku

Hed, 1 listopada 2009, 10:45

Nokia poinformowała, że od września przyszłego roku wsparcie dla platformy N-Gage, czyli systemu elektronicznej dystrybucji gier na wybrane komórki firmy, zostanie zakończone. Niektóre z oficjalnych serwisów związanych z pomysłem (np. strona N-Gage.com) mają co prawda funkcjonować dłużej, ale z sieci zniknie sklep oferujący nowe gry, które nie będą już wydawane.