Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 listopada 2009

Polska premiera zwykłej edycji Dragon Age: Początek przesunięta?

Cairine, 3 listopada 2009, 21:10

Wczoraj wieczorem na forum BioWare pojawiły się niepokojące głosy osób, które otrzymały informacje o przesunięciu daty wydania Dragon Age: Początek. Posty pochodziły od klientów francuskich sklepów GAME oraz Amazon.fr. W USA Dragon Age zadebiutowało wczoraj, natomiast na europejskich półkach sklepowych gra miała pojawić się 6 listopada.

Poradnik: Dragon Age: Początek

Redakcja GRYOnline.pl, 3 listopada 2009, 18:20

„Poradnik do gry Dragon Age: Początek zawiera bardzo szczegółowe opisy zadań wykonywanych w trakcie rozgrywki, włącznie z przedstawieniem ich możliwych rozwiązań, które z racji dużej nieliniowości zabawy w znacznym stopniu się między sobą różnią."

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Call of Duty 4: Modern Warfare, Deus Ex) 3/11/09
Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Call of Duty 4: Modern Warfare, Deus Ex) 3/11/09

Jiker, 3 listopada 2009, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 10 lat Asheron’s Call, trzy kolejne odcinki Wallace & Gromit’s Grand Adventures od środy w ofercie Xbox Live Arcade, marka Deus Ex niemalże w rękach swojego twórcy, kolejne problemy World of Warcraft w Chinach i inne. Zapraszamy do lektury.

Wii Sports już z ponad 50 milionami sprzedanych egzemplarzy
Wii Sports już z ponad 50 milionami sprzedanych egzemplarzy

Jiker, 3 listopada 2009, 12:00

Japoński koncern Nintendo zamieścił w Internecie rezultaty sprzedaży swoich najpopularniejszych produkcji wydanych na konsole Wii i DS. Zgodnie z oczekiwaniami konkurencje w tyle pozostawiła sportowa kompilacja Wii Sports, która znalazła już ponad 50 milionów nabywców. Umocniła się tym samym na pozycji najlepiej sprzedającej się gry w historii elektronicznej rozrywki.

Plotki o DLC do Mass Effect 2
Plotki o DLC do Mass Effect 2

Adrian Werner, 3 listopada 2009, 10:55

Dzięki serwisowi Destructoid poznaliśmy ogólne zarysy tego, jakie dodatki DLC zaplanowano dla nadchodzącego Mass Effect 2. Nie są to jeszcze informacje oficjalnie potwierdzone, ale biorąc pod uwagę ich źródło – serwis dla partnerów Microsoftu „Microsoft Expert Zone” - należy je uznać za wiarygodne.

Testy Borderlands, czyli 12 kart grafiki kontra 17 milionów broni
Testy Borderlands, czyli 12 kart grafiki kontra 17 milionów broni

Hed, 3 listopada 2009, 10:54

Serwis PC Games Hardware przeprowadził testy najnowszej produkcji studia Gearbox, czyli strzelanki Borderlands. Gra wykorzystująca możliwości mocno zmodyfikowanego Unreal Engine 3 została sprawdzona na 12 różnych kartach grafiki, w celu ustalenia która z nich będzie najlepsza. Wyniki wskazują jednoznacznie, że w tym przypadku niepodzielnie królują karty firmy Nvidia.

Powstaje Magic: The Gathering - Tactics - kolejna adaptacja popularnej karcianki
Powstaje Magic: The Gathering - Tactics - kolejna adaptacja popularnej karcianki

Jiker, 3 listopada 2009, 10:40

Firmy Sony Online Entertainment (a konkretnie oddział w Denver) oraz Wizards of the Coast (właściciele praw do marki Magic: The Gathering) poinformowały o nawiązaniu współpracy. Jej efektem będzie przyszłoroczna premiera sieciowej, turowej strategii Magic: The Gathering – Tactics, powstającej w wersjach na komputery osobiste i konsolę PlayStation 3.

Dragon Age: Początek debiutuje w USA
Dragon Age: Początek debiutuje w USA

Jiker, 3 listopada 2009, 09:59

Niespełna dwa tygodnie temu poinformowaliśmy Was o ukończeniu prac nad grą Dragon Age: Początek. Najbardziej oczekiwany przedstawiciel gatunku cRPG bieżącego roku trafił wówczas do tłoczni. Dzisiaj kopie płyty-matki zostały wysłane do sklepów na całym świecie, by w przeciągu kilku najbliższych dni trafić w ręce pierwszych szczęśliwców czekających na grę od czasu pierwszych zapowiedzi.

Pierwszy dodatek do The Sims 3 ozłocony
Pierwszy dodatek do The Sims 3 ozłocony

Hed, 3 listopada 2009, 09:55

The Sims 3: Wymarzone Podróże, czyli pierwszy dodatek do trzeciej odsłony znanej serii, został ozłocony, więc 17 listopada trafi do sklepów na świecie i trzy dni później w Polsce. Produkcja wyjdzie w 60 krajach i 22 językach, w tym oczywiście także polskim. Jak sama nazwa rozszerzenia wskazuje, pozwoli ono przeżyć naszym Simom niesamowite przygody w różnych zakątkach globu.

Edytor tras w Gran Turismo 5 niepotwierdzony przez Sony
Edytor tras w Gran Turismo 5 niepotwierdzony przez Sony

Gambrinus, 3 listopada 2009, 09:45

Wczoraj informowaliśmy o zdobyciu przez serwis E4G informacji z rzetelnego źródła – od Polyphony Digital, dewelopera Gran Turismo 5 – potwierdzającą obecność edytora tras w najnowszej odsłonie słynnych konsolowych wyścigów. Narzędzie miało dawać możliwości budowania od podstaw całkowicie nowych tras a także przerabiania już istniejących.

Pierwszy zwiastun filmowego Prince of Persia
Pierwszy zwiastun filmowego Prince of Persia

Hed, 3 listopada 2009, 09:18

W sieci pojawił się dwuipółminutowy zwiastun filmu Prince of Persia: The Sands of Time, opartego na motywach świetnej gry pod tym samym tytułem. Jak zwykle w takich przypadkach bywa, powracają nadzieje odnośnie poziomu adaptacji oraz zachowania klimatu serii Prince of Persia, która towarzyszy graczom 20 lat. Czy tym razem uda się zachować chociaż część klimatu gier?

Świat gry Dragon Age: Początek - część II
Świat gry Dragon Age: Początek - część II

Vercetti, 3 listopada 2009, 09:06

Dzisiaj kontynuujemy cykl newsów związanych z nadchodzącym cRPG studia BioWare, grą Dragon Age: Początek, prezentując Wam najciekawsze lokacje, które pojawią się w produkcji Kanadyjczyków. Po wizycie w krasnoludzkiej twierdzy Orzammar przeniesiemy się do jednego z bastionów Imperium, bijącego magią Ostagaru, by następnie zawitać do Głusz Korcari oraz magicznej Wieży Kręgu.

Kontynuacja Kameo na Xbox 360 trafiła do kosza

Gambrinus, 3 listopada 2009, 08:24

Kameo: Elements of Power produkcji Rare - jedna z pierwszych gier, która wyszła na konsolę Xbox 360, przynajmniej na razie nie doczeka się kontynuacji. Pomimo pozytywnego przyjęcia pierwszej części przez krytyków prace nad grą zostały zawieszone.

Zagłosuj na GRY-OnLine w tegorocznym Webstarfestivalu!
Zagłosuj na GRY-OnLine w tegorocznym Webstarfestivalu!

Hed, 3 listopada 2009, 08:16

W dniu dzisiejszym rusza tegoroczna edycja Webstarfestivalu, czyli konkursu nagradzającego i promującego najciekawsze strony oraz serwisy w polskim Internecie. Jak co roku ważną częścią wydarzenia jest rozpoczynające się właśnie głosowanie użytkowników, którzy mogą wybrać ulubione miejsca w sieci. Oczywiście do zaciętej rywalizacji staje również serwis GRY-OnLine.pl.