Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2009, 12:46

autor: Gambrinus

Premiera WarBirds Dogfights na początku przyszłego roku

W styczniu 2010 roku ukaże się kontynuacja serii WarBirds produkcji niezbyt znanego dewelopera iEntertainment Networks. Ten sieciowy, masowy symulator osadzony w realiach II wojny światowej korzeniami sięga aż do 1995 roku.

W styczniu 2010 roku ukaże się kontynuacja serii WarBirds produkcji niezbyt znanego dewelopera iEntertainment Networks. Ten sieciowy, masowy symulator osadzony w realiach II wojny światowej korzeniami sięga aż do 1995 roku. Pierwsza odsłona cyklu była wręcz rewolucyjna i pozwalała na starcia, w których brało udział dziesiątki graczy. Co ciekawe, istniała możliwość sterowania pojazdami naziemnymi i artylerią przeciwlotniczą.

Od tamtej pory cykl przeszedł długą drogę i zapewnił sobie grono wiernych użytkowników. Najnowsza odsłona serii – pod nazwą WarBirds Dogfights umożliwia sprawdzenie się w kokpicie ponad 100 historycznych maszyn – zarówno zwinnych myśliwców jak i potężnych bombowców. Tym razem akcent zostanie położony na rozgrywkę w trybie dla jednego gracza. Implementacja systemu dynamicznych kampanii ma zapewnić tytułowi długą żywotność. Graczy czekają batalie na kilku frontach: między innymi w trakcie słynnej Bitwy o Anglię, w Północnej Afryce oraz nad kontynentalną Europą z późnego okresu wojny.

Ponadto, wraz z zakupem WarBirds Dogfights gracze otrzymają darmowy miesiąc rozgrywek w sieciowej wersji WarBirds. Nie jest to jakaś nadzwyczajna promocja – na chwilę obecną każdy nowy użytkownik, który zarejestruje się na głównej stronie gry pod adresem www.totalsims.com uzyskuje identyczny bonus.

Z pewnością dużym plusem gry są jej bardzo skromne wymagania sprzętowe. Do uruchomienia WarBirds Dogfights wystarczy (w wersji dla systemu Windows) procesor 1 GHz, 256 MB Ramu i karta graficzna ze 128 MB pamięci.

Symulator będzie także dostępny na komputery Macintosh a niezbyt profesjonalny trailer można ściągnąć z tego adresu.