Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Warbirds Dogfights (PC)

Warbirds Dogfights PC

Warbirds Dogfight to stworzony z myślą o rozgrywce solowej symulator lotniczy w realiach II wojny światowej. Gracze wcielają się w pilotów uczestniczących w podniebnych zmaganiach nad Europą, Wielką Brytanią, Północną Afryką i Pacyfikiem.

Symulacje

PC Windows
Okładka Warbirds Dogfights (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16lutego2010

Przeznaczony dla pojedynczego gracza symulator lotu osadzony w realiach II wojny światowej, stworzony przez iEntertainment Network, firmę znaną głownie z serii Warbirds.

Symulator daje nam okazję wzięcia udziału w największych starciach II wojny światowej, toczonych na niebach Europy, Wysp Brytyjskich, Północnej Afryki oraz nad Pacyfikiem. Warbirds Dogfights pozwala zasiąść za sterami ponad 100 pieczołowicie odtworzonych samolotów zarówno Alianckich, jak i tych należących do wojsk Osi. Gra oferuje rozbudowaną kampanie, a po jej ukończeniu można pobawić się generatorem misji, który sprawia, że nigdy nie zabraknie nam nowych zadań do wypełnienia. Sukcesy i osiągnięcia graczy nagradzane są medalami i dodatkowymi misjami.

Produkcję zbudowano na bazie sieciowej wersji Warbirds,wykorzystując jej silnik graficzny, modele i samą mechanikę rozgrywki. Dogfights założeniu ma być furtką do tej gry, dlatego właśnienie posiada trybu multiplayer. Co więcej dzięki zaoferowaniu trzech trybów realizmu z podniebnymi potyczkami poradzą sobie nie tylko weterani gatunku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: DVD

Oczekiwania czytelników: 6.5 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Warbirds Dogfights

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Warbirds Dogfights

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 3 Ti 200 lub lepsza) , 1.5 GB HDD, Windows 2000/XP/Vista/7

Premiera WarBirds Dogfights na początku przyszłego roku

wiadomość20 listopada 2009

W styczniu 2010 roku ukaże się kontynuacja serii WarBirds produkcji niezbyt znanego dewelopera iEntertainment Networks. Ten sieciowy, masowy symulator osadzony w realiach II wojny światowej korzeniami sięga aż do 1995 roku.