Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka WarBirds III (PC)

WarBirds III PC

Kolejna część stale udoskonalanego i rozwijanego symulatora lotniczego okresu II Wojny Światowej przeznaczonego do rozgrywki sieciowej.

Symulacje

PC Windows
Okładka WarBirds III (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21sierpnia2001

WarBirds III to kolejna część stale udoskonalanego i rozwijanego symulatora lotniczego z okresu II Wojny Światowej, przeznaczonego do rozgrywki sieciowej z udziałem setek graczy. Stajemy się pilotami historycznych samolotów wojskowych i możemy wziąć udział w różnych operacjach umiejscowionych na praktycznie wszystkich frontach tej wojny.

  • 27 myśliwców, siedem bombowców, jeden transportowiec , cztery pojazdy naziemne. Liczba maszyn nieustannie się powiększa.
  • Trójwymiarowy silnik graficzny. Szczegółowo odtworzony teren, nad którym toczą się walki.
  • Wiele zróżnicowanych aren walk, scenariuszów i zadań.
  • Poziomy trudności poszczególnych aren walk dostosowane do potrzeb różnych grup graczy - zawansowanych i początkujących.
  • Gra wymaga uiszczania comiesięcznej opłaty w wysokości $9.95.
  • Bezpłatne misje treningowe.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe WarBirds III

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe WarBirds III

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 266MHz
  • 64MB RAM
Premiera WarBirds Dogfights na początku przyszłego roku

wiadomość20 listopada 2009

W styczniu 2010 roku ukaże się kontynuacja serii WarBirds produkcji niezbyt znanego dewelopera iEntertainment Networks. Ten sieciowy, masowy symulator osadzony w realiach II wojny światowej korzeniami sięga aż do 1995 roku.

Polatamy w przestworzach dzięki Flyboys Squadron
Polatamy w przestworzach dzięki Flyboys Squadron

wiadomość31 sierpnia 2006

Przedstawiciele firmy iEntertainment Network, którą możecie kojarzyć z takimi tytułami jak WarBirds, Savage Eden: The Battle for Laghaim czy Civilization's Dawn, poinformowali, iż prowadzą prace nad kolejnym projektem z gatunku MMO. Będzie to Flyboys Squadron, gra nawiązująca do filmu Flyboys, który na ekrany kinowe wejdzie 22 września.

Mighty Eighth - najlepszy symulator walk powietrznych roku 2007?

wiadomość18 maja 2005

Firma iEntertainment Network, która zasłynęła wśród wielbicieli symulatorów lotniczych serią WarBirds, zaanonsowała tworzenie kolejnej gry nawiązującej do zmagań powietrznych II Wojny Światowej. Gra nosi tytuł Mighty Eight i jak twierdzą jej twórcy, ma dużą szansę zostać w roku 2007, czyli gdy zostanie wydana, Najlepszą Symulacją Lotniczą.

Gra WarBirds III „wyląduje” także w Europie

wiadomość18 grudnia 2003

Dzięki porozumieniu, które podpisała firma Tiscali Games z korporacją iEntertainment Network gra WarBirds III trafi niebawem pod strzechy graczy ze „Starego Kontynentu”. Przypomnijmy, iż rzeczony symulator walk w realiach II Wojny Światowej dostępny jest na terenie Ameryki Północnej już od marca zeszłego roku i cieszy się tam niemałym powodzeniem.

Dziki Ogród już za chwileczkę, już za momencik

wiadomość24 listopada 2003

Już niedługo, bo w grudniu tego roku, amerykańscy gracze będą mieli okazję przetestować beta wersję sieciowej gry zatytułowanej Savage Garden. Jest to przeniesienie na tamtejszy rynek niezwykle popularnej w Azji gry wieloosobowej Langhaim. Programiści koreańskiego zespołu, który stworzył Langhaim, przebywają obecnie w siedzibie amerykańskiego wydawcy gry, iEntertainment Network, gdzie dopracowują swój produkt. iEntertainment Network wydał takie hity jak War Birds czy Dawn of Aces.