Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2003, 13:45

autor: Elrond

Dziki Ogród już za chwileczkę, już za momencik

Już niedługo, bo w grudniu tego roku, amerykańscy gracze będą mieli okazję przetestować beta wersję sieciowej gry zatytułowanej Savage Garden. Jest to przeniesienie na tamtejszy rynek niezwykle popularnej w Azji gry wieloosobowej Langhaim. Programiści koreańskiego zespołu, który stworzył Langhaim, przebywają obecnie w siedzibie amerykańskiego wydawcy gry, iEntertainment Network, gdzie dopracowują swój produkt. iEntertainment Network wydał takie hity jak War Birds czy Dawn of Aces.

Już niedługo, bo w grudniu tego roku, amerykańscy gracze będą mieli okazję przetestować beta wersję sieciowej gry zatytułowanej Savage Eden. Jest to przeniesienie na tamtejszy rynek niezwykle popularnej w Azji gry wieloosobowej Langhaim. Programiści koreańskiego zespołu, który stworzył Langhaim, przebywają obecnie w siedzibie amerykańskiego wydawcy gry, iEntertainment Network, gdzie dopracowują swój produkt. iEntertainment Network wydał takie hity jak War Birds czy Dawn of Aces.

W roku 2357, zanieczyszczenia i degradacja środowiska doprowadziły do momentu, w którym Ziemia nie nadaje się już do życia. Badania kosmosu pozwoliły odkryć planetę, nazwaną Nową Ziemią, której warunki atmosferyczne były zbliżone do występujących na naszej planecie. Pół miliona osób zostało wyselekcjonowanych do próby zasiedlenia Nowej Ziemi. Podróż przeżyło 170000. Nie mieli pojęcia co spotka ich na nowej planecie. Trafili w sam środek wojny, którą toczyły ze sobą trzy rasy zamieszkujące Nową Ziemię: Bulkan, Kailipton oraz Aidia. Wraz z pojawieniem się ludzi, planeta, która była za mała nawet dla trzech ras, została wstrząśnięta jeszcze krwawszymi walkami. Po roku, kiedy bitwy nie przyniosły żadnych zmian, ludzie zdecydowali się użyć mocy Gauts, potężnej energii, która zniszczyła Ziemię i była wystarczająco potężna aby odesłać z niebyt nową planetę. Kilka godzin przez odpaleniem rakiet na arenie pojawił się nowy wróg, Progmare, najpotężniejsza rasa we wszechświecie. Po odniesieniu dotkliwych strat, wszystkie 4 rasy zamieszkujące obecnie Nową Ziemię, zjednoczyły się w obliczu nowego zagrożenia i po utworzeniu sojuszu wspólnie stawiły czoła rasie Progmare.

 1. Interfejs 3D;
 2. Wspaniałe efekty graficzne;
 3. Wyrażanie emocji przez postacie - śmiech, płacz, taniec itp.;
 4. Różnorodność zaklęć;
 5. Możliwość wyhodowania własnych potworów;
 6. Gildie i ranking;
 7. Sojusze z innymi gildiami;
 8. Tworzenie drużyn;
 9. Czat tekstowy i dźwiękowy;
 10. Ogromny kontynent mogący "pomieścić" 10 milionów graczy;
 11. Zmienna pogoda, dzień/noc.

Oficjalną stronę gry znajdziecie tutaj.