Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 listopada 2003

Wielkie plany promocyjne Nintendo na Gwiazdkę

Elrond, 9 listopada 2003, 15:40

Firma Nintendo planuje kampanię marketingową, która swoim okresem trwania obejmie nadchodzącą Gwiazdkę. Według pracowników firmy, kampania ta będzie miała nie tyle ogromny co potężny rozmach. I wygląda na to, że obniżka cen GameCube nie będzie jedynym asem w rękawie Nintendo. Firma planuje bowiem

Czy na konsoli Xbox 2 będziemy mogli odpalać gry z jej poprzedniczki ?

Elrond, 9 listopada 2003, 15:06

Pan Robbie Bach, zastępca prezesa oddziału Microsoftu zajmującego się grami, potwierdził doniesienia, z których wynika, że Microsoft nie zdecydował jeszcze czy Xbox 2 będzie kompatybilny wstecz czyli czy gry z Xbox odpalą się na Xbox 2. Dodał on również, że do zaprojektowania jednostki centralnej został wybrany IBM.

10 rzeczy, które można robić czekając na wydanie opóźnionego FPSa :)

Elrond, 9 listopada 2003, 14:35

Najpierw w sieci i w prasie branżowej pojawiają się pierwsze przecieki o tworzeniu nowego FPSa. Potem wydawca lub producent oficjalnie informują o pracach nad nowym tytułem. Następnie otrzymujemy coraz więcej informacji na jego temat, screeny, trailery itp. Dowiadujemy się również o planowanej dacie wydania gry. I w momencie, kiedy ten upragniony dzień ma nadejść ... Właśnie wtedy, wydawca informuje nas, że z przyczyn technicznych lub też z konieczności, data wydania gry zostanie przełożona.

Odszedł ojciec oficjalnie niezapowiedzianej i nienarodzonej jeszcze gry Fallout 3

eLKaeR, 9 listopada 2003, 14:14

Miłośników bestsellerowego cyklu Fallout pewnikiem zasmuci wiadomość, opublikowana w ramach oficjalnego internetowego forum dyskusyjnego korporacji Interplay. Otóż z posady naczelnego projektanta w firmie developerskiej Black Isle Studios zrezygnował właśnie Josh E. Sawyer, który był bezpośrednio powiązany z „ujawnieniem” w maju i czerwcu bieżącego roku informacji na temat kolejnej części wyżej wymienionej sagi.

Doom III + Resident Evil = Zombies ?!
Doom III + Resident Evil = Zombies ?!

eLKaeR, 9 listopada 2003, 13:05

Kunszt ludzi, zatrudnionych we francuskim studiu developerskim Krysalide, podziwialiśmy już podczas pojawienia się interaktywnej technologicznej prezentacji o nazwie Daarwind (vide news z 28 maja 2003). Teraz software’owi specjaliści z ojczyzny Balzaca realizują nowy projekt, noszący tytuł Zombies i mający cechować się prawdziwie upiornym charakterem.

Jesienno-zimowy plan "łatania" Galactic Civilizations

eLKaeR, 9 listopada 2003, 11:11

Futurystyczna turowa gra strategiczna o nazwie Galactic Civilizations nadal wygląda niedoskonale z punktu widzenia developerów, pracujących dla firmy Stardock Systems. Kolejne etapy drogi do perfekcji nastąpią wraz z ujrzeniem światła dziennego przez dwie planowane poprawki systemowe, dedykowane rzeczonemu programowi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wiadomościami, dotyczącymi nadchodzących „łatek”.