Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 listopada 2003

Secret Weapons Over Normandy ozłocone

Elrond, 8 listopada 2003, 15:31

Wprost z kwatery głównej LucasArts dotarła do nas wiadomość, z której wynika, że Secret Weapons Over Normandy weszła w złota fazę, a już 18 listopada pojawi się na półkach sklepowych w wersjach dla PC, Xbox oraz PS2.

Restricted Area ma wydawcę

Elrond, 8 listopada 2003, 14:55

Firma 4am Entertainment Corporation poinformowała, że nabyła prawa do tworzonej przez niemieckie studio Master Creating, gry zatytułowanej Restricted Area. Tytuł, który ukaże się w kwietniu przyszłego roku, będzie prezentował dość modny gatunek stanowiący hybrydę gier akcji i RPG, jego akcja osadzona zostanie w przyszłości a atmosfera i nastrój mają być podobne do tych znanych z filmów Alien czy Blade Runner.

Od dzisiaj nowe bardzo szybkie serwery FTP dla graczy na GRY-OnLine

Soulcatcher, 8 listopada 2003, 14:37

Od dnia dzisiejszego, posiadacze wszystkich abonamentów GRY-OnLine i SMSowcy mogą korzystać z nowych szybkich serwerów FTP na serwisie GRY-OnLine.

Rynkowa kondycja konsol PS2, Xbox, GC i GBA w Stanach Zjednoczonych

eLKaeR, 8 listopada 2003, 14:14

Funkcjonowanie rynku elektroniczno-rozrywkowego w Japonii bardzo często zaskakuje Europejczyków (vide bestsellerowe statusy różnych „niekonwencjonalnych” gier – np. kompleksowych symulatorów maszyn budowlanych). Jednakże rzeczywistość północnoamerykańska jest mieszkańcom Starego Kontynentu znacznie bliższa, więc warto zapoznać się z aktualnymi wynikami sprzedaży w Stanach Zjednoczonych trzech konsol stacjonarnych i jednej platformy przenośnej. Ponadto analitycy dostarczyli nam prognozy na przyszłość.

Mimesis Online - beta testy za 2 dni

Elrond, 8 listopada 2003, 14:00

Mniej więcej tydzień temu informowaliśmy was o planowanych beta testach nowej wersji (1.5) MMORPG zatytułowanego Mimesis Online. Dzisiaj spieszymy wam donieść, że wspomniane beta testy rozpoczną się dokładnie za 2 dni czyli 10 listopada, a firma Tannhauser Gate tworząca ów tytuł, zaprasza do pobrania klient Mimesis Online.

Jakie gry nominowano do nagród Spike TV Video Game Awards?

eLKaeR, 8 listopada 2003, 11:44

Amerykański kanał telewizyjny o nazwie Spike TV, czyli część grupy MTV Networks, adresowany jest przede wszystkim do mężczyzn. Włodarze stacji postanowili po raz pierwszy (wydarzenie ma mieć charakter doroczny) zorganizować własne wybory najlepszych gier wirtualnych. Lista nominowanych liczy ponad sto pozycji, podzielonych na szesnaście rozmaitych kategorii. Natomiast zwycięzcy zostaną ujawnieni za niespełna miesiąc.

Twórcy Devastation "wykasowani"!

eLKaeR, 8 listopada 2003, 08:44

Szumnie zapowiadana gra z gatunku FPS pt. Devastation została wydana wiosną bieżącego roku nakładem koncernu Arush Entertainment, ale nie udało się jej wygenerować oczekiwanych przychodów. Konsekwencją zaistniałych niesprzyjających okoliczności jest zaprzestanie rynkowej działalności przez autorów rzeczonego programu, czyli pracowników amerykańskiej firmy Digitalo Studios.