Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2003, 15:31

autor: Elrond

Secret Weapons Over Normandy ozłocone

Wprost z kwatery głównej LucasArts dotarła do nas wiadomość, z której wynika, że Secret Weapons Over Normandy weszła w złota fazę, a już 18 listopada pojawi się na półkach sklepowych w wersjach dla PC, Xbox oraz PS2.

Wprost z kwatery głównej LucasArts dotarła do nas wiadomość, z której wynika, że Secret Weapons Over Normandy weszła w złota fazę, a już 18 listopada pojawi się na półkach sklepowych w wersjach dla PC, Xbox oraz PS2. Graczom niecierpliwie oczekującym tego tytułu, nie trzeba chyba nic więcej dodawać, natomiast tych, którzy pierwszy raz zetknęli się z tą grą informuję, iż jest symulator lotniczy powstały w studiach Totally Games, firmy odpowiedzialnej za takie hity jak seria X-Wing czy Secret Weapons of the Luftwaffe.

Jak już wspomniałem, gra przeniesie nas do kokpitu samolotu w postaci amerykańskiego pilota Jamesa Chase. James dołączył właśnie do tajnego szwadronu RAFu, który dysponuje 23 najpotężniejszymi maszynami lotniczymi przemierzającymi niebo nad polami bitew II wojny światowej. Zadaniem gracza będzie pokrzyżowanie planów III Rzeszy dotyczących zdobycia dominacji nad światem.

Tytuł gry może być trochę mylący, ponieważ walki które przyjdzie nam stoczyć będą miały miejsce nie tylko nad Normandią podczas inwazji ale także na obszarach powietrznych Rosji czy nad Pacyfikiem, jednak nie powinno mieć to wpływu na rozgrywkę - liczy się przecież zawartość a nie opakowanie, czyż nie?