Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 listopada 2003, 14:37

autor: Soulcatcher

Od dzisiaj nowe bardzo szybkie serwery FTP dla graczy na GRY-OnLine

Od dnia dzisiejszego, posiadacze wszystkich abonamentów GRY-OnLine i SMSowcy mogą korzystać z nowych szybkich serwerów FTP na serwisie GRY-OnLine.

Od dnia dzisiejszego, posiadacze wszystkich abonamentów GRY-OnLine i SMSowcy mogą korzystać z nowych szybkich serwerów FTP na serwisie GRY-OnLine.

Serwer ALAMO – nowa maszyna przeznaczona głównie ze względu na lokalizację dla użytkowników korzystających z łącz TPSA, Neostrady, SDI i modemów wdzwanianych, co nie wyklucza oczywiście innych typów połączenia. Jest to obecnie podstawowy serwer FTP GRY-OnLine.

Serwer WAWEL – przeznaczony głównie dla posiadaczy łącz sieci akademickich i czytelników łączących się z naszym serwerem bez pośrednictwa TPSA.

Serwer REBELIA – dodatkowa maszyna skonfigurowana na dodatkowym łączu będąca alternatywą dla powyższych serwerów w godzinach największego obciążenia. Specyfika serwera REBELIA polega na odmiennej konfiguracji (port 80) co zezwala ludziom posiadającym zablokowane usługi FTP na swoim łączu na pobieranie plików z naszych serwerów.

Staraliśmy się tak rozmieścić geograficznie serwery aby z każdego miejsca w Polsce, przy użyciu dowolnego łącza, o dowolnej godzinie transfer był co najmniej na zadawalającym poziomie.

Najlepsze efekty można uzyskać wybierając najlepszy serwer lub wręcz pobierając pliki jednocześnie z kilku naszych serwerów.

Serwery GRY-OnLine są oczywiście pozbawione irytującego kolejkowania, plik można pobrać natychmiastowo. Nie ma żadnych limitów na serwerach poza maksimum 5 sesjami na jedno konto jednoczenie. W ramach polepszania komfortu downloadu zalecamy używanie programu Flash Get.

Dodatkowo przygotowaliśmy intuicyjny system do rozwiązywania problemów jakie występują czasami w wypadku użytkowników SMSowych, mamy nadzieję iż oprogramowanie to wyeliminuje praktycznie całkowicie dyskomfort występujący w wypadku problemów.

Również wszystkie poradniki w PDF zostały umieszczone na nowych szybkich serwerach.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby serwery działały bezbłędnie, jeżeli napotkacie na jakiekolwiek problemy prosimy o kontakt emailowy, wszystkie zgłoszone ewentualne niedogodności zostaną usunięte w najbliższych dniach.

Szczególne podziękowania należą się naszemu wizardowi Pawłowi Stochlińskiemu za konfigurację wszystkich skomplikowanych zależności pomiędzy serwerami.

Życzę przyjemnego i szybkiego ściągania.

Soulcatcher

Ps. Pamiętajcie że przez najbliższe godziny serwery będą obciążone ponad miarę testującymi czytelnikami GOLa.