Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2006, 07:10

autor: Elrond

Polatamy w przestworzach dzięki Flyboys Squadron

Przedstawiciele firmy iEntertainment Network, którą możecie kojarzyć z takimi tytułami jak WarBirds, Savage Eden: The Battle for Laghaim czy Civilization's Dawn, poinformowali, iż prowadzą prace nad kolejnym projektem z gatunku MMO. Będzie to Flyboys Squadron, gra nawiązująca do filmu Flyboys, który na ekrany kinowe wejdzie 22 września.

Przedstawiciele firmy iEntertainment Network, którą możecie kojarzyć z takimi tytułami jak WarBirds, Savage Eden: The Battle for Laghaim czy Civilization's Dawn, poinformowali, iż prowadzą prace nad kolejnym projektem z gatunku MMO. Będzie to Flyboys Squadron, gra nawiązująca do filmu Flyboys, który na ekrany kinowe wejdzie 22 września. Fabuła obrazu z kolei oparta została na historii sławnej jednostki lotniczej, Lafayette Escadrille.

Polatamy w przestworzach dzięki Flyboys Squadron - ilustracja #1

Dzięki Flyboys Squadron będziemy mogli wcielić się w pilota wojskowego, zasiąść za sterami m.in. dwupłata Nieuport 17 i wziąć udział w wirtualnej rozgrywce zainspirowanej wydarzeniami I Wojny Światowej, przedstawionymi we wspomnianym filmie. Twórcy gry obiecują wierne odtworzenie terenów z tamtego okresu, ponad 15 misji dla jednego gracza, w których można będzie podszkolić swoje umiejętności przed wkroczeniem do rozgrywek wieloosobowych oraz 10 najsłynniejszych maszyn latających będących bohaterami podniebnych zmagań I Wojny Światowej.

Polatamy w przestworzach dzięki Flyboys Squadron - ilustracja #2

Więcej informacji na temat gry znajdziecie na jej oficjalnej stronie. Tam też 7 września pojawić ma się grywalne demo Flyboys Squadron.

Polatamy w przestworzach dzięki Flyboys Squadron - ilustracja #3