Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCiOS
Okładka The Sims 3: World Adventures (PC)

The Sims 3: Wymarzone Podróże

The Sims 3: World Adventures

Pierwszy duży dodatek do trzeciej odsłony bestsellerowej serii The Sims studia EA Maxis.

To jest dodatek do gry The Sims 3.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

Okładka The Sims 3: World Adventures (PC)

data premiery gry:

17lis2009

PC

2kwi2010

iOS

The Sims 3: Destination Adventure to pierwszy, pełnoprawny dodatek do jednej z najpopularniejszych gier wszech czasów. Rozszerzenie pozwala Simom odpocząć nieco od zgiełku wielkiego miasta i skosztować życia na urlopie w kilku fikcyjnych, aczkolwiek łudząco podobnych do rzeczywistych, lokacjach.

Nasi podopieczni mogą wybrać się w daleką, egzotyczną podróż, gdzie czekają na nich nowi znajomi oraz najrozmaitsze rodzaje aktywności. Mowa tu m.in. o możliwości nauczenia się sztuk walki w szkole Shang Simla w Chinach, eksplorowaniu grobowców w egipskim Al Simhara czy romantycznym spacerze po Champs Les Sims we Francji.

Z wojaży po całym globie Simy przywożą do domu nie tylko wspomnienia, ale także filmy, fotografie i inne rzeczowe pamiątki. Autorzy nie zapomnieli także o bohaterach, którzy pomimo bogatej oferty turystycznej wolą spędzać czas we własnych czterech ścianach – z myślą o nich przygotowano pokaźny zestaw tapet, wykładzin i innych przedmiotów, mogących wnieść powiew świeżości w codzienne życie wirtualnych ludzi.

Uwaga: Gra wymaga do działania podstawowej wersji The Sims 3.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 1174 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,4 / 10 na podstawie 223 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 89,90 PLN

Gry podobne do The Sims 3: Wymarzone Podróże

Klasyfikacja PEGI The Sims 3: Wymarzone Podróże

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe The Sims 3: Wymarzone Podróże

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane: Pentium 4 2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 6.1 GB HDD, Windows XP SP2/Vista SP1
The Sims 3: Wymarzone Podróże - recenzja gry
The Sims 3: Wymarzone Podróże - recenzja gry

Recenzja 30 listopada 2009, 14:22

Wraz z trzema nowymi lokacjami dodatek oferuje naszym Simom możliwość nauki trzech nowych umiejętności. We Francji uczymy się wyrobu nektaru. Nie jest to, co prawda, zbyt porywające zajęcie, ale eksperymentowanie z różnymi owocami może przynieść ciekawe skutki. Wyrobiony nektar najlepiej przechowywać na stojakach, oczywiście w piwnicy. W Chinach poznajemy sztuki walki. Ćwiczymy kopniaki i uderzenia na specjalnym przyrządzie, niszczymy deski, rozgrywamy trochę sparingów oraz walk turniejowych a także opanowujemy medytację – osiągając najwyższy poziom, zyskujemy naprawdę pomocne umiejętności.

PC
iOS