Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2012, 10:56

autor: Kono

Promocja na dodatki do gry The Sims 3

Firma Electronic Arts Polska ogłosiła, że od 8 do 26 lutego można nabyć jeden z pięciu dodatków do gry The Sims 3 nawet o 40% taniej.

Promocja na dodatki do gry The Sims 3 - ilustracja #1

Firma Electronic Arts Polska ogłosiła promocję na dodatki do gry The Sims 3. Od 8 do 26 lutego wszyscy fani popularnych „Simsów” mogą rozbudować swoją kolekcję niższym kosztem o pięć rozszerzeń.

Pomocją, sięgającą 40%, zostały objęte następujące dodatki: Wymarzone podróże, Kariera, Po zmroku, Pokolenia i Zwierzaki. Każdy z nich dostępny jest w polskiej wersji językowej. Pozwalają one na rozbudowanie świata gry The Sims 3 o nowe miasta, budynki, miejsca do poznania, kariery, obiekty i interakcje.

Tańsze wersje dodatków są do kupienia zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Promocyjne egzemplarze poszczególnych rozszerzeń możecie znaleźć również w Sklepie GRY-OnLine:

Do uruchomienia wyżej wymienionych gier wymagana jest podstawowa wersja gry. Przypominamy też, że 8 marca zadebiutuje kolejny dodatek do The Sims 3, zatytułowany The Sims 3: Zostań gwiazdą, który pozwoli nam spróbować swoich sił w roli muzyka, akrobaty, magika lub didżeja. Produkcja wprowadzi szereg nowych funkcji społecznościowych.