Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 3: Late Night (PC)
OkładkaThe Sims 3: Late Night (PC)

The Sims 3: Po Zmroku PC

The Sims 3: Late Night

The Sims 3: Late Night jest trzecim pełnowymiarowym rozszerzeniem do symulacji życia The Sims 3 przygotowanej przez deweloperów z firmy Electronic Arts.

To jest dodatek do gry The Sims 3.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

The Sims 3: Po Zmroku Premiera PC

26października2010

pudełko PL

29października2010

producent: Electronic Arts Inc. wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Sims 3: Po Zmroku

Singles 2: Triple Trouble

The Sims 2

The Movies

The Sims 3: Po zmroku to trzecie duże rozszerzenie do The Sims 3. Po Karierze oraz Wymarzonych podróżach twórcy postanowili skupić się na nocnym życiu naszych Simów, choć nie tylko. Jak zawsze w przypadku każdego dodatku do uruchomienia Po zmroku wymagana jest pełna wersja The Sims 3.

Po zmroku wprowadza do gry zupełnie nową lokację – Bridgeport. To miasto z prawdziwego zdarzenia z metrem oraz wysokościowcami. W wielu z nich na najwyższych piętrach mieszczą się nocne lokale. Simowie mogą w nich potańczyć, pograć na instrumentach, skorzystać z baru, pijąc drinki i jedząc przekąski oraz poplotkować z innymi Simami.

W rozszerzeniu nasz podopieczny zdobywa punkty Osobowości, a im wyższy poziom osiągnie, tym jest bardziej rozpoznawalny, ludzie proszą go o zdjęcia i autografy, otrzymuje w sklepach solidne zniżki, a nawet darmowe, cenne prezenty. Z drugiej strony musi cały czas mieć się na baczności – śledzony przez paparazzich ryzykuje, że każde niestosowne zachowanie ośmieszy go publicznie, a ludzie będą go wytykać palcami.

W The Sims 3: Po zmroku dodano nową filmową karierę, w której Sim może zostać aktorem albo reżyserem. Ponadto Simowie uczą się kilku nowych umiejętności. Posiadłszy sztukę miksologii, potrafią sporządzać drinki i mogą zatrudnić się dorywczo w lokalu jako barman. Umiejętność gry na fortepianie, kontrabasie oraz perkusji umożliwia im założenie własnego zespołu i występowanie w nocnych klubach. Dodatkowo w wielu wieżowcach znajdują się nowoczesne apartamenty, w których może zamieszkać także nasz Sim.

Dla najodważniejszych przewidziano możliwość zamiany w wampira. Jako krwiopijca nasz Sim nie lubi słońca – jego porą jest noc. Wampiry szybciej się uczą, błyskawicznie poruszają, mogą też czytać w myślach innych Simów. Nie spożywają tradycyjnych posiłków, a jednym ze sposobów zaspokajania ich pragnienia jest raczenie się soczkiem plazmowym, specjalnymi owocami lub gryzienie innych Simów.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 529 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.2 / 10 na podstawie 197 głosów czytelników.

The Sims 3: Po Zmroku cena w dniu premiery: 99,90 PLN

Klasyfikacja PEGI The Sims 3: Po Zmroku

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

The Sims 3: Po Zmroku Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • Windows XP SP2/Vista SP1