Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2010, 10:11

autor: Jiker

Zapowiedziano nowy pakiet przedmiotów do The Sims 3

Firma Electronic Arts zapowiedziała czwarte rozszerzenie do bestsellerowego The Sims 3. Dodatek o nazwie Fast Lane Stuff umożliwi graczom korzystanie z dóbr kojarzonych przede wszystkim z szybkim, pozbawionym trosk i zmartwień stylem życia. Jak widać, Simy zrobiły Karierę, a zarobione pieniądze będą wydawać przede wszystkim na luksusowe zachcianki.

Firma Electronic Arts zapowiedziała czwarte rozszerzenie do bestsellerowego The Sims 3. Pakiet o nazwie Fast Lane Stuff umożliwi graczom korzystanie z dóbr kojarzonych przede wszystkim z szybkim, pozbawionym trosk i zmartwień stylem życia. Jak widać, Simy zrobiły Karierę, a zarobione pieniądze będą wydawać przede wszystkim na luksusowe zachcianki. Jest to drugie, po The Sims 3: Nowoczesny apartament - akcesoria, rozszerzenie tego rodzaju.

Zapowiedziano nowy pakiet przedmiotów do The Sims 3 - ilustracja #1

Fast Lane Stuff będzie dedykowany przede wszystkim miłośnikom motoryzacji, a także luksusowego stylu życia. Wchodzące w jego skład przedmioty zostaną podzielone na cztery kategorie tematyczne: wyścigową, intrygującą, rockabilly oraz reprezentującą klasyczny luksus.

W ramach każdej z nich Simy uzyskają dostęp do wyszukanych ubrań (m.in. wyścigowy kombinezon), przedmiotów (np. walizka na trofea, skrzynie z narzędziami, neon, który można umieścić na ścianie), a także pojazdów (w tym hot rodów, samochodów wyścigowych oraz motocykli). Większość z nich posiadacze The Sims 3 będą mogli wykorzystać w charakterze elementów wyposażenia garażu – jednego z głównych elementów pakietu.

Zapowiedziano nowy pakiet przedmiotów do The Sims 3 - ilustracja #2

The Sims 3: Fast Lane Stuff zostanie wydany jesienią bieżącego roku.