Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 3: Fast Lane Stuff (PC)

The Sims 3: Szybka jazda PC

The Sims 3: Fast Lane Stuff

The Sims 3: Fast Lane Stuff jest płatnym dodatkiem do symulacji życia The Sims 3. Rozszerzenie, wyprodukowane przez ekipę deweloperską EA The Sims Studio, wprowadza akcesoria związane z motoryzacją i luksusowym stylem życia.

To jest dodatek do gry The Sims 3.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims 3: Fast Lane Stuff (PC)

Polskie napisy

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

7września2010

10września2010

pudełko PL

The Sims 3: Szybka jazda – akcesoria to drugi – po Nowoczesnym apartamencie – zestaw dodatkowych elementów do trzeciej części serii The Sims. Tym razem umożliwia on graczom korzystanie z dóbr kojarzonych przede wszystkim z szybkim stylem życia, pozbawionym trosk i zmartwień.

Dzięki Szybkiej jeździe Simy, które zrobiły Karierę, zarobione pieniądze mogą wydać na zachcianki niedostępne dla zwykłego, szarego człowieka. Nowe akcesoria są bowiem dedykowane przede wszystkim miłośnikom motoryzacji, a także luksusowego życia. Wchodzące w skład zestawu przedmioty zostały podzielone na cztery kategorie tematyczne: wyścigową, filmową, rockabilly oraz reprezentującą klasyczny luksus.

W ramach każdej z nich Simy uzyskują dostęp do wyszukanych ubrań (m.in. wyścigowy kombinezon), przedmiotów (np. walizka na trofea, neon, który można umieścić na ścianie), a także pojazdów (w tym hot rodów, samochodów wyścigowych oraz motocykli). Większość z nich posiadacze The Sims 3 mogą wykorzystać w charakterze elementów wyposażenia garażu. Do jego personalizacji idealnie nadadzą się też puchary, lampy, zestawy narzędzi i wiele innych rekwizytów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 8.0 / 10 na podstawie 160 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 7.7 / 10 na podstawie 65 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

Gry podobne do The Sims 3: Szybka jazda

Klasyfikacja PEGI The Sims 3: Szybka jazda

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims 3: Szybka jazda

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), Windows XP SP2/Vista SP1

Impreza w plenerze nowym pakietem akcesoriów do The Sims 3
Impreza w plenerze nowym pakietem akcesoriów do The Sims 3

wiadomość8 grudnia 2010

Firma Electronic Arts przedstawiła szczegóły na temat nowego zestawu akcesoriów dedykowanych pecetowej odsłonie gry The Sims 3, autorstwa studia Maxis. Zawartość pakietu Impreza w plenerze spowoduje, że wirtualne spotkania pod gołym niebem nabiorą rumieńców i zachwycą zgromadzonych gości.

Zapowiedziano nowy pakiet przedmiotów do The Sims 3
Zapowiedziano nowy pakiet przedmiotów do The Sims 3

wiadomość29 czerwca 2010

Firma Electronic Arts zapowiedziała czwarte rozszerzenie do bestsellerowego The Sims 3. Dodatek o nazwie Fast Lane Stuff umożliwi graczom korzystanie z dóbr kojarzonych przede wszystkim z szybkim, pozbawionym trosk i zmartwień stylem życia. Jak widać, Simy zrobiły Karierę, a zarobione pieniądze będą wydawać przede wszystkim na luksusowe zachcianki.