Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 czerwca 2010

Giermasz firmy CD Projekt pod koniec czerwca

Szymon Liebert, 18 czerwca 2010, 16:11

Firma CD Projekt przekazała, że 26 czerwca zostanie zorganizowany Giermasz, czyli wyprzedaż gier dystrybutora. Wszyscy gracze zainteresowani zakupem tańszych wersji produkcji z ubiegłych miesięcy powinni udać się w tym dniu do siedziby firmy w Warszawie. Według obietnic, na miejscu kupimy pecetowe tytuły od 5 złotych, a konsolowe od 20 złotych.

End of Nations - nowe informacje i materiały video z MMORTS-a autorów Star Wars: Empire at War
End of Nations - nowe informacje i materiały video z MMORTS-a autorów Star Wars: Empire at War

Adrian Werner, 18 czerwca 2010, 14:59

Na dobiegającym już końca tegorocznym E3 nie mogło zabraknąć ludzi z Petroglyph Games i ich najnowszego projektu – gry MMORTS zatytułowanej End of Nations. Udzielili oni kilku wywiadów i podzielili się ze światem nowym trailerem.

Najciekawsze okazje na weekend 19-20 czerwca

Filip Grabski, 18 czerwca 2010, 14:33

Po targach E3 wszyscy zapewne chcieliby móc kupić zapowiedziane tam hity w promocyjnych cenach. Włodarze różnych sieci sklepów chyba też, bowiem w tym tygodniu mamy absurdalnie wręcz skromny zestaw propozycji – co nie zmienia faktu, że na pewno warto się przespacerować i poszukać czegoś na własną rękę.

Polskie produkcje walczą o tytuł najlepszej gry targów E3 2010!
Polskie produkcje walczą o tytuł najlepszej gry targów E3 2010!

Szymon Liebert, 18 czerwca 2010, 13:48

Serwis Gamespot zorganizował konkurs na najlepszą grę tegorocznych targów E3. Wśród kilkuset kandydatów znalazło się także kilka spektakularnych produkcji z Polski, w tym: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów , Bulletstorm, Two Worlds II, czy Nail’d. Oczywiście zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zabawie i wsparcia polskich tytułów, które zasługują przecież na uwagę.

Polskie ceny PlayStation Move
Polskie ceny PlayStation Move

Szymon Liebert, 18 czerwca 2010, 12:48

W sieci pojawiły się informacje o polskich cenach kontrolera Move i pakietach, które firma Sony wypuści w naszym kraju. Wygląda na to, że za podstawowe urządzenie zapłacimy 149 złotych, a „sub-kontroler”, wymagany w niektórych grach, będzie można dokupić za 99 złotych. Oprócz tego otrzymamy pakiet zawierający kamerę i dema gier za 219 złotych.

Wieści ze świata (Medal of Honor, Alan Wake, SEGA) 18/06/10
Wieści ze świata (Medal of Honor, Alan Wake, SEGA) 18/06/10

Piotr Doroń, 18 czerwca 2010, 12:19

W związku z faktem, że targi E3 dobiegły końca, powracamy do standardowych „Wieści ze świata”. Dziś piszemy m.in. o grach z Dreamcasta zmierzających do oferty XBLA i PSN, wartości amerykańskiego rynku gier, cenach dodatków DLC do Alana Wake’a, a także ostatnim pożegnaniu „Red Ring of Death”. Zapraszamy do lektury.

Twórcy DeathSpank zapowiadają grę Swarm
Twórcy DeathSpank zapowiadają grę Swarm

Szymon Liebert, 18 czerwca 2010, 11:58

Studio Hothead Games, odpowiedzialne między innymi za nadchodzącą grę DeathSpank, pracuje nad nowym projektem. W produkcji zatytułowanej Swarm otrzymamy kontrolę nad 50 nieustraszonymi potworkami, które będą gotowe poświęcić życia dla dobra sprawy. Tytuł pojawi się na początku przyszłego roku w dystrybucji cyfrowej na kilku platformach.

Film z prezentacji Gears of War 3 i gościnny występ Ice-T
Film z prezentacji Gears of War 3 i gościnny występ Ice-T

Szymon Liebert, 18 czerwca 2010, 10:46

Firma Epic Games wypuściła film z prezentacji gry Gears of War 3, która odbyła się podczas konferencji Microsoftu na targach E3 2010. W produkcji pojawi się oczekiwany czteroosobowy tryb kooperacji oraz kilku nowych bohaterów. W jednego z nich wcieli się Tracy „Ice-T” Marrow, czyli znany amerykański raper i wielki miłośnik gier.

Projekt z Milo w roli głównej wciąż żywy
Projekt z Milo w roli głównej wciąż żywy

Marcin Skierski, 18 czerwca 2010, 10:45

Gdy na zeszłorocznych targach E3 Microsoft po raz pierwszy prezentował Kinect (wtedy jeszcze pod nazwą Project Natal), bardzo duże wrażenie zrobił na widzach nowy projekt Petera Molyneuxa. W tym roku nawet nie wspomniano o tej pozycji - czy to znaczy, że zaprzestano jej produkcji?

Pokaz Need for Speed: Hot Pursuit w Poznaniu
Pokaz Need for Speed: Hot Pursuit w Poznaniu

Piotr Doroń, 18 czerwca 2010, 10:33

Oficjalny pokaz gry wyścigowej Need for Speed: Hot Pursuit (PC, X360, PS3, Wii), o której pisaliśmy dzisiaj w kontekście kilku nowych informacji, będzie jedną z atrakcji zbliżającego się zlotu wielbicieli BMW. 19 czerwca firma Electronic Arts zaprezentuje najnowsze dzieło studia Criterion Games w Poznaniu w Galerii Malta.

O europejskim debiucie kolekcji przygód szopa-złodziejaszka
O europejskim debiucie kolekcji przygód szopa-złodziejaszka

Piotr Doroń, 18 czerwca 2010, 10:00

Sony Computer Entertainment Europe podzieliło się przybliżonym terminem europejskiej premiery kompilacji The Sly Collection na PlayStation 3, w skład której wejdą odświeżone graficznie (HD) edycje wszystkich trzech odsłon popularnego cyklu przygodowych gier akcji, stworzonego przez studio Sucker Punch (inFamous) z myślą o posiadaczach PS2. Przygotowanie konwersji zajmuje się firma Sanzaru Games.

Trine 2 w 2011 roku z trybem kooperacji
Trine 2 w 2011 roku z trybem kooperacji

Szymon Liebert, 18 czerwca 2010, 09:34

Firma Atlus ujawniła, że druga odsłona Trine zostanie wydana wiosną przyszłego roku i będzie zawierała trzyosobowy tryb kooperacji online/offline, który wydaje się doskonałym dodatkiem do gry studia Frozenbyte. Nie potwierdzono niestety na jakich platformach produkcja się pojawi, chociaż wiemy, że na pewno otrzymają ją posiadacze komputerów osobistych.

Sword of the Stars 2 - nowe informacje i pierwsze screeny
Sword of the Stars 2 - nowe informacje i pierwsze screeny

Adrian Werner, 18 czerwca 2010, 09:24

W styczniu firma Paradox Interactive ujawniła, że trwają pace nad kontynuacją kosmicznej strategii Sword of the Stars. Twórcy tego tytułu obecni byli na tegorocznym E3 i wzięli udział w wywiadzie z fanami. Dzięki temu otrzymaliśmy sporo nowych informacji oraz pierwsze screeny.

E3 2010 w liczbach i data kolejnej edycji
E3 2010 w liczbach i data kolejnej edycji

Marcin Skierski, 18 czerwca 2010, 09:08

Targi E3 dobiegły końca – w tym czasie poznaliśmy wiele ciekawych informacji na temat oczekiwanych gier, a sporą rolę w tym roku odgrywał temat sterowania ruchem. Grupa Entertainment Software Association (organizator targów) ujawniła pierwsze statystyki podsumowujące tegoroczną edycję. Oprócz tego podzielono się również pierwszymi szczegółami na temat przyszłorocznych targów.

Fakty i mity o Gran Turismo 5
Fakty i mity o Gran Turismo 5

Piotr Doroń, 18 czerwca 2010, 09:00

Zachodnie serwisy internetowe postanowiły zebrać znane dotąd informacje na temat gry wyścigowej Gran Turismo 5 oraz uzupełnić je o jak największą ilość wieści zweryfikowanych w trakcie zakończonych już targów E3. Poniżej prezentujemy zestaw najciekawszych z nich.

Galerie hostess z E3
Galerie hostess z E3

Marek Grochowski, 18 czerwca 2010, 08:59

Targi targami, ale gdyby na E3 nie było hostess, liczba odwiedzających spadłaby pewnie o połowę. Nauczeni doświadczeniem organizatorzy postanowili zadbać o to, by w Los Angeles Convention Center pięknych kobiet nie zabrakło, a gracze mieli pretekst ku temu, by choć na chwilę oderwać wzrok od nowego Call of Duty czy Kinecta.

Jak wyglądać będzie Rock of Ages - nowa gra twórców Zeno Clash
Jak wyglądać będzie Rock of Ages - nowa gra twórców Zeno Clash

Adrian Werner, 18 czerwca 2010, 07:58

Na krótko przed rozpoczęciem targów E3 informowaliśmy, że jedną z gier prezentowanych przez firmę Atlus będzie Rock of Ages – najnowsza gra autorów Zeno Clash. Teraz wreszcie otrzymaliśmy wreszcie konkretne informacje oraz pierwszy materiał video.

Świat w Need for Speed: Hot Pursuit cztery razy większy niż w Burnout Paradise
Świat w Need for Speed: Hot Pursuit cztery razy większy niż w Burnout Paradise

Piotr Doroń, 18 czerwca 2010, 07:35

Firma Criterion Games (seria Burnout) ujawniła za pośrednictwem Twittera kilka nowych faktów na temat swojej najnowszej produkcji – kolejnej odsłony wyścigowego cyklu Need for Speed, noszącej podtytuł Hot Pursuit (PC, X360, PS3, Wii).