Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 czerwca 2010

Deus Ex: Human Revolution - wyciekł filmik z rozgrywki
Deus Ex: Human Revolution - wyciekł filmik z rozgrywki

Adrian Werner, 22 czerwca 2010, 16:29

Pomimo tego, że Deus Ex: Human Revolution był jedną z największych atrakcji tegorocznego E3, nie doczekaliśmy się jak dotąd oficjalnych filmików prezentujących samą rozgrywkę. Na szczęście, jeden z obecnych na miejscu dziennikarzy zadbał o dostarczenie społeczności nieoficjalnych materiałów video z pokazu.

Pierwszy zwiastun Resident Evil: Revelations na Nintendo 3DS

Jiker, 22 czerwca 2010, 14:35

W Sieci zadebiutował pierwszy zwiastun gry akcji Resident Evil: Revelations, zapowiedzianej w trakcie targów E3 na konsolę Nintendo 3DS – nową przenośną platformę firmy Nintendo.

Letnia promocja gier Ubisoftu
Letnia promocja gier Ubisoftu

Jiker, 22 czerwca 2010, 13:25

Rodzimy oddział firmy Ubisoft podzielił się szczegółami na temat kolejnej wakacyjnej promocji swoich produktów. W jej ramach francuski wydawca przygotował osiem specjalnych zestawów gier na konsole oraz trzy z myślą o posiadaczach PC. Promocja potrwa do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Wieści ze świata (Alpha Protocol, Puzzle Quest 2, Naughty Bear) 22/06/10
Wieści ze świata (Alpha Protocol, Puzzle Quest 2, Naughty Bear) 22/06/10

Jiker, 22 czerwca 2010, 12:43

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trybie wieloosobowym w Naughty Bear, dacie premiery Puzzle Quest 2 na X360, nowym modelu Xboksa 360 w wersji Arcade, pracach nad łatką do Alpha Protocol, a także środzie w Xbox Live Arcade. Zapraszamy do lektury.

Premiera pierwszego DLC do Red Dead Redemption
Premiera pierwszego DLC do Red Dead Redemption

Sarge, 22 czerwca 2010, 12:30

Dzisiaj ma miejsce premiera pierwszego dodatku DLC do westernowej gry akcji Red Dead Redemption na serwerach Xbox Live oraz PlayStation Network. Całość jest dostępna bezpłatnie i wprowadza między innymi sześć nowych misji przeznaczonych dla maksymalnie czterech graczy w trybie kooperacji.

W co pograć za darmo - część 6 (Volvo, Quake Live, Trilby, Puddle, JamLegend)
W co pograć za darmo - część 6 (Volvo, Quake Live, Trilby, Puddle, JamLegend)

Thorwalian, 22 czerwca 2010, 11:02

Targi E3 już za nami. Czas oczekiwania na szumnie zapowiedziane megaprodukcji proponujemy spędzić przy wprawdzie nieco mniejszych, ale za to już dostępnych i oczywiście darmowych grach. W tym tygodniu gramy w wyścigi twórców RACE (Volvo: The Game), przeglądarkowego Quake’a (Quake Live), skradankę w stylu retro (Trilby: The Art of Theft), nowatorską grę logiczną (Puddle) oraz pozycję muzyczną (JamLegend).

Activision o przychodach z tytułu sprzedaży gier konsolowych

Jiker, 22 czerwca 2010, 11:00

Bobby Kotick po raz kolejny trafił na usta wszystkich osób zainteresowanych rynkiem elektronicznej rozrywki. Dyrektor generalny koncernu Activision stwierdził w wywiadzie dla Wall Street Journal, że aż 70% przychodów firmy czerpana jest ze źródeł innych, aniżeli sprzedaż gier konsolowych.

Jurassic Park od Telltale Games będzie „bardziej poważny”
Jurassic Park od Telltale Games będzie „bardziej poważny”

Sarge, 22 czerwca 2010, 10:55

Studio Telltale Games znane jest z tworzenia gier opartych na kreskówkowym designie i sporej dawce humoru. Po ich zapowiedzi nowego tytułu na licencji Parku Jurajskiego można by więc się spodziewać kolejnej „lekkiej” produkcji. Twórcy jednak zaprzeczają takim przypuszczeniom, obiecując jednocześnie bardziej poważną, pełną napięcia akcję.

Promocje cenowe w serwisie GamersGate
Promocje cenowe w serwisie GamersGate

Jiker, 22 czerwca 2010, 10:39

Serwis dystrybucji cyfrowej GamersGate wprowadził w życie nową promocję cenową, obejmującą m.in. kilkanaście produkcji wydawanych przez firmę Kalypso Media, a także Resident Evil 5, Lost Planet oraz Street Fighter IV od Capcom. Sporą części z tytułów objętych obniżką można obecnie nabyć za 50% dotychczasowej ceny. Specjalna oferta obowiązywać będzie do końca bieżącego tygodnia.

System ostrzegający przed przegrzaniem w nowym Xboksie 360
System ostrzegający przed przegrzaniem w nowym Xboksie 360

Sarge, 22 czerwca 2010, 09:50

Po ukazaniu się w Stanach Zjednoczonych nowej wersji Xboksa 360 wszyscy są ciekawi informacji na temat jego awaryjności. Poprzednie modele były pod tym względem niestabilne, więc można było liczyć, że Microsoft zadba o zwiększenie bezawaryjności swojej konsoli. Niestety najnowsze doniesienia graczy mówią o tym, że powraca znany problem z przegrzewaniem się sprzętu...

Szczegóły trybu współpracy z Portala 2
Szczegóły trybu współpracy z Portala 2

Hed, 22 czerwca 2010, 09:46

Serwis Joystiq opublikował ciekawą rozmowę dwóch robotów, w której przybliżono szczegóły trybu kooperacji z Portala 2. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że bohaterowie tej formy rozgrywki zmierzą się z wyjątkowo trudnymi i niebezpiecznymi zadaniami, ale na szczęście będą mogli się odradzać po śmierci. Gracze otrzymają też kilka ciekawych narzędzi pomocniczych.

OnLive - koszty zakupu oraz wypożyczania gier
OnLive - koszty zakupu oraz wypożyczania gier

Jiker, 22 czerwca 2010, 09:09

Redaktorzy serwisu Eurogamer postanowili dowiedzieć się w jakich cenach oferowane są cyfrowe wersje gier w ofercie serwisu OnLive, przeznaczonego póki co wyłącznie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych (w Europie w 2011 roku). Przypominamy, że za jego pomocą można testować najnowsze produkcje na każdym komputerze bez konieczności ściągania żadnych plików (technologia stream-cloud).

Światowa premiera 3DS-a do końca marca 2011 roku
Światowa premiera 3DS-a do końca marca 2011 roku

Hed, 22 czerwca 2010, 09:07

Szef amerykańskiego oddziału Nintendo, Reggie Fils-Aime, zapewnił, że premiera nowego 3DSa na najważniejszych światowych rynkach odbędzie się przed końcem tego roku fiskalnego (trwającego do 31 marca 2011 roku). Firma nie ujawniła ceny urządzenia i dokładnych dat podczas konferencji, bo chciała sprawdzić reakcje uczestników tegorocznych targów E3.

Edytor tras i inne nowości w Gran Turismo 5
Edytor tras i inne nowości w Gran Turismo 5

Sarge, 22 czerwca 2010, 08:55

Wygląda na to, że po kolejnych przesunięciach premiery Gran Turismo 5, najnowszy termin wyznaczony na 2 listopada jest całkiem pewny, gdyż worek z informacjami na temat gry zaczyna się coraz bardziej rozwiązywać. Tym razem garścią nowinek podzielił się z nami Shuhei Yoshida – prezes SCE Worldwide Studios.

Kinect - oficjalna cena i wydłużenie cyklu życia Xboksa 360 o pięć lat
Kinect - oficjalna cena i wydłużenie cyklu życia Xboksa 360 o pięć lat

Jiker, 22 czerwca 2010, 07:42

Chris Lewis z europejskiego oddziału Microsoftu wyznał w wywiadzie udzielonym redakcji serwisu GamesIndustry.biz, że wprowadzenie do sprzedaży kontrolera Kinect oraz nowego modelu konsoli Xbox 360 pozwoli wydłużyć żywotność platformy o następnych pięć lat.