Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 czerwca 2010

Jeszcze bardziej kolorowa kontynuacja de Blob
Jeszcze bardziej kolorowa kontynuacja de Blob

Aleksander Kaczmarek, 6 czerwca 2010, 16:00

Koncern THQ ujawnił szczegóły dotyczące kontynuacji wydanej w 2008 roku logiczno-zręcznościowej gry de Blob. Druga część hitowej produkcji na konsolę Nintendo Wii ukaże się wiosną przyszłego roku. Na razie nie wiadomo, czy wzorem oryginału de Blob: The Underground doczeka się wersji na komputery PC.

Postapokaliptyczne wyścigi w MotorStorm 3?
Postapokaliptyczne wyścigi w MotorStorm 3?

Aleksander Kaczmarek, 6 czerwca 2010, 14:12

To na razie tylko plotka, choć wydaje się bardzo prawdopodobna. Francuski serwis PS3Gen opublikował galerię screenów, prezentujących rzekomo rozgrywkę w MotorStorm 3. Koncern Sony, który dotąd nie zaanonsował gry, odmówił komentarza w tej sprawie.

Czy Valve pokaże kontynuację Half-Life’a na E3?
Czy Valve pokaże kontynuację Half-Life’a na E3?

Szymon Liebert, 6 czerwca 2010, 12:37

Targi E3 zbliżają się wielkimi krokami, a firma Valve zapowiedziała niedawno, że zobaczymy na nich pewną niespodziankę (zamiast „anulowanego” pokazu gry Portal 2). W sieci od razu pojawiły się dość paranoiczne spekulacje, które nasiliły się po „odkryciu” tajemniczego obrazka. Czyżby wpływowy deweloper rzeczywiście szykował zapowiedź kontynuacji Half-Life’a?

Skulls of The Shogun czyli nowa gra twórców Command&Conquer 4
Skulls of The Shogun czyli nowa gra twórców Command&Conquer 4

Aleksander Kaczmarek, 6 czerwca 2010, 12:36

Byli pracownicy zlokalizowanego w Los Angeles studia deweloperskiego koncernu Electronic Arts nie próżnują. Współtwórcy czwartej części serii Command&Conqueer – Jake Kazdal i Sam Bird, wspierani przez Boruta Pfeifera i Ben Vance'a, założyli własną firmę i przygotowują pierwszą grę. Skulls of the Shogun to utrzymana w kreskówkowym stylu turowa strategia, której akcja toczy się w feudalnej Japonii.

Red Faction: Armageddon oficjalnie zapowiedziany
Red Faction: Armageddon oficjalnie zapowiedziany

Szymon Liebert, 6 czerwca 2010, 11:56

Firma THQ zapowiedziała oficjalnie Red Faction: Armageddon, dzięki czemu poznaliśmy szczegóły gry. W czwartej odsłonie serii wcielimy się w potomka bohatera Red Faction: Guerrilla i przeniesiemy do podziemnej części Marsa. Oczywiście sednem przygody będzie sianie destrukcji (za co odpowiada Geo Mod 2.0), tym razem także w czteroosobowym trybie Extermination.

Men of War zabierze nas także do Wietnamu
Men of War zabierze nas także do Wietnamu

Szymon Liebert, 6 czerwca 2010, 11:17

Firma 1C Company zamierza wydać jeszcze jeden dodatek do gry Men of War, który tym razem nie będzie rozgrywał się podczas II Wojny Światowej. Nowy projekt nosi nazwę Men of War: Vietnam i opowie o wiadomym konflikcie. Według informacji serwisu Strategy Informer, nad grą pracuje ekipa odpowiedzialna za poprzednie rozszerzenie serii, czyli Red Tide.