Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2010, 10:33

autor: Jiker

Pokaz Need for Speed: Hot Pursuit w Poznaniu

Oficjalny pokaz gry wyścigowej Need for Speed: Hot Pursuit (PC, X360, PS3, Wii), o której pisaliśmy dzisiaj w kontekście kilku nowych informacji, będzie jedną z atrakcji zbliżającego się zlotu wielbicieli BMW. 19 czerwca firma Electronic Arts zaprezentuje najnowsze dzieło studia Criterion Games w Poznaniu w Galerii Malta.

Oficjalny pokaz gry wyścigowej Need for Speed: Hot Pursuit (PC, X360, PS3, Wii), o której pisaliśmy dzisiaj w kontekście kilku nowych informacji, będzie jedną z atrakcji zbliżającego się zlotu wielbicieli BMW. 19 czerwca firma Electronic Arts zaprezentuje najnowsze dzieło studia Criterion Games w Poznaniu w Galerii Malta, gdzie fani motoryzacji będą mogli wziąć udział w spotkaniu, na którym zbierze się ponad dwieście aut niemieckiej marki.

Pokaz Need for Speed: Hot Pursuit w Poznaniu - ilustracja #1

EA zaprezentuje grywalną wersję Hot Pursuit (tę samą, jaka w ostatnich dniach była obecna na targach E3) na sześciu stanowiskach, a także zorganizuje dla wszystkich zawody w Need for Speed: Shift. Finał tych ostatnich prezentowany będzie na dużym ekranie, co z pewnością wzbudzi wiele emocji wśród widzów. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na łamach strony internetowej http://e46elitegroup.pl.

Pokaz Need for Speed: Hot Pursuit w Poznaniu - ilustracja #2

Przypominamy, że pełna wersja Need for Speed: Hot Pursuit zadebiutuje w listopadzie 2010 roku. Produkcja będzie stanowić swoisty powrót do klimatów trzeciej odsłony popularnej serii. Rozgrywka będzie się skupiać na motywie pościgów policyjnych. W grze otrzymamy możliwość wcielenia się zarówno w pirata drogowego, jak i policjanta, zaliczając w ten sposób dwie odrębne kampanie.